Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Kρητικό recycle bin 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kyriakos II
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kyriakos II

Ηλικία : 45
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 26/06/2011

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Icon_minitimeΤρι Αυγ 09 2011, 14:20

απ'οτι μου ειπε ο πιτσιρικας τα ανταλλακτικα για το σερβις των 12.000 εχουν ερθει...
ψηνεται κανεις να βοηθησει....???



θα εχει και εκπληξεις....
peinao peinao peinao peinao peinao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Icon_minitimeΤρι Αυγ 09 2011, 15:09

έτσι σου είπε.... είσαι σίγουρος ή εγώ κτλ λάθος mouuuuuu μουυυυ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Icon_minitimeΤρι Αυγ 09 2011, 15:25

painter έγραψε:
γνωρίζει κανεις κάποιο μαγαζί με φασματογράφο χρώματος αυτοκινήτου, στο ηράκλειο;
merci

Μανόλη 400 μέτρα πριν το μαγαζί μου είναι κάποιος που έχω ακούσει ότι έχει αλλά δεν είμαι σίγουρος θα τον ρωτήσω αύριο και θα σου πω , ξέρω ότι ειδικεύετε σε χρώματα auto .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Icon_minitimeΤρι Αυγ 09 2011, 18:40

geo έγραψε:
painter έγραψε:
γνωρίζει κανεις κάποιο μαγαζί με φασματογράφο χρώματος αυτοκινήτου, στο ηράκλειο;
merci

Μανόλη 400 μέτρα πριν το μαγαζί μου είναι κάποιος που έχω ακούσει ότι έχει αλλά δεν είμαι σίγουρος θα τον ρωτήσω αύριο και θα σου πω , ξέρω ότι ειδικεύετε σε χρώματα auto .
περιμένω νέα σου γιώργο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kyriakos II
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kyriakos II

Ηλικία : 45
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 26/06/2011

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Icon_minitimeΤρι Αυγ 09 2011, 20:47

mikios έγραψε:
έτσι σου είπε.... είσαι σίγουρος ή εγώ κτλ λάθος mouuuuuu μουυυυ

ναι μου ειπε οτι του ειχαν στειλει κατι λαθος αλλα τα δικα μου ηταν εδω...
το pipercross περιμενε μονο και ειμαι κομπλε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Icon_minitimeΤρι Αυγ 09 2011, 21:44

kyriakos2 έγραψε:
mikios έγραψε:
έτσι σου είπε.... είσαι σίγουρος ή εγώ κτλ λάθος mouuuuuu μουυυυ

ναι μου ειπε οτι του ειχαν στειλει κατι λαθος αλλα τα δικα μου ηταν εδω...
το pipercross περιμενε μονο και ειμαι κομπλε...


Μην τον ακούς έτσι λέει σε όλους ,,,, Twisted Evil το θέμα είναι ότι θα μπει μέσα με τα μεταφορικά το μαγαζί και πρέπει να συνδράμουμε το johny .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Icon_minitimeΤετ Αυγ 10 2011, 09:51

painter έγραψε:
geo έγραψε:
painter έγραψε:
γνωρίζει κανεις κάποιο μαγαζί με φασματογράφο χρώματος αυτοκινήτου, στο ηράκλειο;
merci

Μανόλη 400 μέτρα πριν το μαγαζί μου είναι κάποιος που έχω ακούσει ότι έχει αλλά δεν είμαι σίγουρος θα τον ρωτήσω αύριο και θα σου πω , ξέρω ότι ειδικεύετε σε χρώματα auto .
περιμένω νέα σου γιώργο

Μανώλη έχει λέγετε Μπαλούρδος .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Icon_minitimeΤετ Αυγ 10 2011, 09:53

Βρηκα τυχαια αυτουνο http://www.dealextreme.com/p/motorcycle-body-protection-riding-armor-suit-l-180cm-46088

Δεν ξερω μεταφορικα, ουτε εχω παραγγειλει ποτε απο εκει. Αλλα εινα καλη η τιμη του
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Icon_minitimeΤετ Αυγ 10 2011, 13:11

geo έγραψε:
painter έγραψε:
geo έγραψε:
painter έγραψε:
γνωρίζει κανεις κάποιο μαγαζί με φασματογράφο χρώματος αυτοκινήτου, στο ηράκλειο;
merci

Μανόλη 400 μέτρα πριν το μαγαζί μου είναι κάποιος που έχω ακούσει ότι έχει αλλά δεν είμαι σίγουρος θα τον ρωτήσω αύριο και θα σου πω , ξέρω ότι ειδικεύετε σε χρώματα auto .
περιμένω νέα σου γιώργο

Μανώλη έχει λέγετε Μπαλούρδος .
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 ThankYouMistakeTheBeautiful
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Icon_minitimeΤετ Αυγ 10 2011, 14:47

painter έγραψε:
geo έγραψε:
painter έγραψε:
geo έγραψε:
painter έγραψε:
γνωρίζει κανεις κάποιο μαγαζί με φασματογράφο χρώματος αυτοκινήτου, στο ηράκλειο;
merci

Μανόλη 400 μέτρα πριν το μαγαζί μου είναι κάποιος που έχω ακούσει ότι έχει αλλά δεν είμαι σίγουρος θα τον ρωτήσω αύριο και θα σου πω , ξέρω ότι ειδικεύετε σε χρώματα auto .
περιμένω νέα σου γιώργο

Μανώλη έχει λέγετε Μπαλούρδος .
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 ThankYouMistakeTheBeautiful


-Ξέρεις κανα μάστορα;
-Ναι.
-Έχεις τηλέφωνο;
-Ναι.
-Ευχαριστώ.
-Πράμα!

Neutral



bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
nickname
Member
Member
nickname

Ηλικία : 35
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 04/08/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Icon_minitimeΤετ Αυγ 10 2011, 15:00

mikios έγραψε:
painter έγραψε:
geo έγραψε:
painter έγραψε:
geo έγραψε:
painter έγραψε:
γνωρίζει κανεις κάποιο μαγαζί με φασματογράφο χρώματος αυτοκινήτου, στο ηράκλειο;
merci

Μανόλη 400 μέτρα πριν το μαγαζί μου είναι κάποιος που έχω ακούσει ότι έχει αλλά δεν είμαι σίγουρος θα τον ρωτήσω αύριο και θα σου πω , ξέρω ότι ειδικεύετε σε χρώματα auto .
περιμένω νέα σου γιώργο

Μανώλη έχει λέγετε Μπαλούρδος .
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 ThankYouMistakeTheBeautiful


-Ξέρεις κανα μάστορα;
-Ναι.
-Έχεις τηλέφωνο;
-Ναι.
-Ευχαριστώ.
-Πράμα!

Neutral



bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pitsirikas
Member
Member
pitsirikas

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
Registration date : 21/12/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Icon_minitimeΤετ Αυγ 10 2011, 16:47

Ολα τα ξυδια μυδια κλπ θα τα αφησω στον mikios σημερα και θα λαβεται απο εκει μου λειπουν καποια πραγματα απο καποιουςεπαγγελματιες μαγαζατορες..
Θα προσπαθησω να τα παραλαβεται λογικα αυτες τις μερες και ηθελα να ζητησω και συγνωμη και για την καθυστερηση αλλα εχουμε προβλημα συννενοησης με τα μαγαζια..
Τωρα που θα ειμαι επανω θα περασω να συζητησω και μαζι τους για την συμπεριφορα τους...

Φευγω φιλια..

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Icon_minitimeΤετ Αυγ 10 2011, 17:08

pitsirikas έγραψε:
Τωρα που θα ειμαι επανω θα περασω να συζητησω και μαζι τους για την συμπεριφορα τους...

Φευγω φιλια..

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
Perrakis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Perrakis

Ηλικία : 40
Τόπος : Heraklion, Crete
Registration date : 15/08/2010

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Icon_minitimeΤετ Αυγ 10 2011, 17:11

pitsirikas έγραψε:
Ολα τα ξυδια μυδια κλπ θα τα αφησω στον mikios σημερα και θα λαβεται απο εκει μου λειπουν καποια πραγματα απο καποιουςεπαγγελματιες μαγαζατορες..
Θα προσπαθησω να τα παραλαβεται λογικα αυτες τις μερες και ηθελα να ζητησω και συγνωμη και για την καθυστερηση αλλα εχουμε προβλημα συννενοησης με τα μαγαζια..
Τωρα που θα ειμαι επανω θα περασω να συζητησω και μαζι τους για την συμπεριφορα τους...

Φευγω φιλια..


Καλές διακοπούλες και καλά ξετελέματα αν και πιστευω πως πιθανότερο είναι να τους συναντήσεις σε καμιά παραλία!!!!!

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 95412 Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 95412
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Icon_minitimeΤετ Αυγ 10 2011, 17:33

mikios έγραψε:
pitsirikas έγραψε:
Τωρα που θα ειμαι επανω θα περασω να συζητησω και μαζι τους για την συμπεριφορα τους...

Φευγω φιλια..

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
σωστός ο γιάννης. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
καλά να περάσεις πάνω Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kafetzo
Member
Member
kafetzo

Ηλικία : 35
Τόπος : Αθήνα - Σεπόλια
Registration date : 25/11/2010

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 12 2011, 17:01

Λοιπόν mikie. Θα κάτσω μάλλον μέχρι και το άλλο ΣΚ. Σίγουρα μέσα στην άλλη βδομάδα θα πάω Σητεία για να δω και έναν φίλο μου. Οπότε θα περάσω σίγουρα και από τα μέρη σας. Τώρα αν κανονίσετε κάτι περαιτέρω είμαι μαζί σας. Όπως και αν κάποιος επιθυμεί να με συνοδεύσει προς Σητεία δεν υπάρχει περίπτωση να του αρνηθώ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pitsirikas
Member
Member
pitsirikas

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
Registration date : 21/12/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 12 2011, 21:43

Τωρα εδω εις στα εξοχας που βρηκα και λιγη τεχνολογια ηθελα να γραψω για ενα συμβαν προχτες τεταρτη οπου πηγαινα προς το σπιτι του μικιου... και εκει που ανεβαινω τον δρομο απο Αγιο Μηνα (δεν εχω μαθει ακομα την οδο μην φωναζεται) μπαμ βγαινει απο την 1821 ενα αυτοκινητο με ενα γκομενακι μαλιοκουβαρα
Πλακωνο φρενα και στεμπελ ταυτοχρονα και πλησιαζω..
Φωναζω "δεν με ειδες"
Παιρνω απαντηση "αντε γαμισου" και επιταχυνει να φυγει σταματαει λιγα μετρα πιο κατω στο φαναρι..ανοιγει παραθυρο και η δευτερη ατακα ηταν πιο απιθανη... "Δεν εισαι και αεροπλανο μηχανη εισαι δεν σε ειδα"
Μενω μ@λ@κ@ς απο την απαντηση και στο καπακι το γκομενακι επιταχυνει και φευγει..

Ευχομαι στο καθε γκομενακι και αγορακι σαν αυτην την κοπελα να μην ξαπλωσουν ποτε ανθρωπο με μηχανη και γινει σωματικη ζημια..
Οπως μου ειπε καποτε ενας ζητας που με στριμωξε μια φορα στην Αθηνα "φιλε αν χτυπησει κανεις καποιον με μηχανη καλλια να τον σκοτωσει παρα να του αφησει κουσουρι ειναι μεγαλο το μπλεξιμο μετα και για ολη του την ζωη"

Και κλεινω το ολο συμβαν με την ευχη για ολους μας παντα ορθιοι και μακρυα απο μαλακισμενα με τα κουτακια τους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kafetzo
Member
Member
kafetzo

Ηλικία : 35
Τόπος : Αθήνα - Σεπόλια
Registration date : 25/11/2010

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 12 2011, 21:57

Τελικά το γκομενάκι ήταν για πολλά ........ κιλά ξύλο! Πάντως είμαι ήδη δύο μέρες εδώ και διαπίστωσα πως και οι δρόμοι δεν είναι τόσο καλοί και κυρίως οι οδηγοί "τρεις λαλούν και δυο χορεύουν". Γι'αυτό δεν θέλει ταχύτητα και τα μάτια σαν τις τρύπες στις πινακίδες--> 1014!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Icon_minitimeΔευ Αυγ 15 2011, 12:14

Ζητητε συμφορουμίτης για αμμεση βολτα ................πληροφοριες εντός !!!!!! lol!

_________________
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 107kpb5Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 46
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Icon_minitimeΔευ Αυγ 15 2011, 12:20

Αmberory!!!!!!!!!Που σε ωρε παλικαρ!!Ακομα στο νησι Razz Razz Που ειναι ωρε το κρανος Question Question :drunken: :drunken:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Icon_minitimeΔευ Αυγ 15 2011, 12:28

Μολών λαβέ !!!!!!!!

_________________
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 107kpb5Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
sifalios
Member
Member
sifalios

Ηλικία : 43
Τόπος : Χανιά
Registration date : 29/04/2011

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Icon_minitimeΔευ Αυγ 15 2011, 21:29

παίδες ήταν κανείς από δω στον Θέρισσο την Παρασκευή και κατεβάινε προς κάτω απογευματάκι μετά τις 6?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Icon_minitimeΤετ Αυγ 17 2011, 15:51

http://www.cretalive.gr/

Προετοιμασίες για την Τροχαία ΒΟΑΚ
Σύντομα τα εγκαίνια


Μέσα στο επόμενο διάστημα αναμένεται να εγκαινιαστεί η Υπηρεσία της Τροχαίας του Βορείου Οδικού Αξονα, η έδρα της οποίας θα είναι στο κτήριο του πρώην Δημαρχείου Λαππαίων στην Επισκοπή.

Αυτό σημείωσε σε δηλώσεις του ο υφυπουργός Προστασίας του Πολίτη, Μανώλης Οθωνας, το Σάββατο από τα Ανώγεια, προσθέτοντας παράλληλα πως είναι σε εξέλιξη οι εργασίες ανακαίνισης του κτηρίου.

Επιπλέον, μέχρι τις 20 Αυγούστου ισχύει η προθεσμία για την υποβολή αιτήσεων από τους ενδιαφερόμενους αστυνομικούς που επιθυμούν να στελεχώσουν την Υπηρεσία. Στο μεταξύ, στις αρχές Σεπτεμβρίου αναμένεται να γίνει μία συνάντηση με τον υπουργό Μεταφορών, Γιάννη Ραγκούση, σχετικά με το θέμα της εταιρείας «Κρήτη Α.Ε.», ώστε να οριστεί το Διοικητικό Συμβούλιο της εταιρείας και να οριστικοποιηθούν οι διαδικασίες για τη στελέχωση και λειτουργία της, σύμφωνα με τον κ. Οθωνα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Icon_minitimeΤετ Αυγ 17 2011, 16:23

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 35 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 18 2011, 16:27

κοπέλια.......

απο την δευτέρα το απόγευμα θα είμαι εκιά για 10 μέρες και θα γυρίσω όλη την κρήτη για μια ακόμα φορά!!!!!!!!!!!!!!


κανονίστε καφέδες,συναντήσεις,μπανάκι και ότι άλλο θέλετε....να μην σας πω και καμιά παγκρήτια συνάντηση!!!!


μου λείψατε παλιόπαιδα και θα χαρώ πολύ που θα σας ξαναδώ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Kρητικό recycle bin 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 35 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: