Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ρυθμιζομενες μανετες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Γιαννης 20ν

Γιαννης 20ν

Ηλικία : 40
Τόπος : COLONOS CITY
Registration date : 04/08/2009

ρυθμιζομενες μανετες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ρυθμιζομενες μανετες   ρυθμιζομενες μανετες Icon_minitimeΔευ Δεκ 13 2010, 18:36

γεια σας παιδες!χαζευοντας στο ebay ειδα κατι ρυθμιζομενες μανετες.βασικα σετ ειχε μονο για το 1000,για το 650 ειχε μονο φρενου.ερωτω λοιπον εχει βαλει κανεις σετ?κ αν ναι απο που?ποσο?αξιζει?εχω την εντυπωση οτι ειναι λιγο "τσουχτερη" η τιμη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

ρυθμιζομενες μανετες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ρυθμιζομενες μανετες   ρυθμιζομενες μανετες Icon_minitimeΔευ Δεκ 13 2010, 18:42

Μήπως λες αυτές?

http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f29/topic-t9850.htm

Ηταν από τα πολύ καλά pb!!

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! ρυθμιζομενες μανετες 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....ρυθμιζομενες μανετες 25iycf7.....με έρωτα περνάει...ρυθμιζομενες μανετες Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

ρυθμιζομενες μανετες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ρυθμιζομενες μανετες   ρυθμιζομενες μανετες Icon_minitimeΔευ Μαρ 07 2011, 14:30

Για να μην ανοιξω νεο τοπικ θα γραψω την ερωτηση μου εδω...

Θελω να αλλάξω την θέση των μανετων προς τα κάτω για να ειναι στην προεκταση των δακτύλων μου αλλά εκει που θέλω να τις βάλω η μανετα του εμπρος φρενου ζοριζεται λόγω του οτι η σωλήνα των υγρων των φρενων (κοκκινος κύκλος) βρίσκει στην τιμονοπλακα...μπορει αυτη η βιδα στον κοκκινο κυκλο να λυθει και να στριψει λιγακι ο σωλήνας??


ρυθμιζομενες μανετες Previewmotechvstromgpsh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
psilos
Member
Member
psilos

Ηλικία : 51
Τόπος : Ν.Κηφισιά-Αθήνα
Registration date : 09/02/2011

ρυθμιζομενες μανετες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ρυθμιζομενες μανετες   ρυθμιζομενες μανετες Icon_minitimeΔευ Μαρ 07 2011, 15:59

Το ρακόρ εννοείς...Χαλάρωσε λίγο τη βίδα και γύρνα το σωληνάκι μέχρι εκεί που σε βολεύει.Αλλά χαλάρωσε τη πολύ λίγο για να μη σου φύγουν τα υγρά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

ρυθμιζομενες μανετες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ρυθμιζομενες μανετες   ρυθμιζομενες μανετες Icon_minitimeΔευ Μαρ 07 2011, 19:34

psiloss έγραψε:
Το ρακόρ εννοείς...Χαλάρωσε λίγο τη βίδα και γύρνα το σωληνάκι μέχρι εκεί που σε βολεύει.Αλλά χαλάρωσε τη πολύ λίγο για να μη σου φύγουν τα υγρά.

σωστός OK

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! ρυθμιζομενες μανετες 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....ρυθμιζομενες μανετες 25iycf7.....με έρωτα περνάει...ρυθμιζομενες μανετες Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ρυθμιζομενες μανετες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Φρένα-Μετάδοση-
Μετάβαση σε: