Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 κρανος fullface για καλοκαιρι....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κρανος fullface για καλοκαιρι....   κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 31 2011, 11:04

tazakos έγραψε:
ναι αγόρι το εχουμε.
Το Uvex το onyx το έχω εγώ (το επόμενο του helix) κ αναρωτιέμαι πως θα βγάλω το καλοκαίρι, έχουν πολλά κ βελούδινα μαξιλάρια κ ιδρώνω από τώρα πολύ!
βασικα εγω με 2-3 που μιλησα μου ειπαν οτι ειναι αντιιδρωτικο και την ψιλοπαλευουν!αλλα η αληθεια ειναι οτι εγω ιδρωνω πολυ και νομιζω οτι τελικα το givi θα μου κατσει πιο καλα αφου φευγουν κομματια και μπαινει πολυ αερας!!!!γιαννη σε λιγο εχεις πμ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κρανος fullface για καλοκαιρι....   κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 31 2011, 20:11

να ρωτησω κατι!!!στο Χ01 πως κλειδωνουν τα κομματια που υποτιθεται οτι βγαινουν;;;δηλαδη αυτο το κομματι που αλλαζεις για να γινει καλοκαιρινο και να εχει στη σιαγωνα κενα, πως κλειδωνει με το υπολοιπο κρανος;;;;μηπως ουσιαστικα μιλαμε για ανοιγομενο;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
skal

skal

Ηλικία : 50
Τόπος : Australia
Registration date : 22/07/2008

κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κρανος fullface για καλοκαιρι....   κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 31 2011, 20:22

για δες και αυτο...

http://www.revzilla.com/motorcycle/shark-evoline-absolute-helmet
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.pitlane.gr
VagelisSTROM
Member
Member
VagelisSTROM

Ηλικία : 38
Τόπος : Εξαρχεια-Αιγαλεω
Registration date : 27/05/2009

κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κρανος fullface για καλοκαιρι....   κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 31 2011, 20:31

Εγω παντως δεν θα εμπιστευομουν κρανος Transformer..καλυτερα καποιο καλο ακριβο ασπρου χρωματος με οτι καλυτερο εξαερισμο μπορεις να βρεις σε αυτην την κατηγορια,εχω βρει σε αμαξι με τα μουτρα με shoei και δεν επαθα τιποτα,δεν ξερω κατα ποσο θα ηθελα να μην εχω δοντια η σαγονι λογο καλυτερου εξαερισμου,μπορει να ειμαι ακραιος αλλα ειναι το κεφαλι μας ρε γμτ.. No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κρανος fullface για καλοκαιρι....   κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 31 2011, 20:34

και εγω αυτο σκεφτομαι βαγγελη!!!!για αυτο ψαχνω ενα κρανος φουλ καλυτερα που να εχει εστω ενα αξιοπρεπη εξαερισμο και να παλευεται το καλοκαιρι!!!!!γιατι σιγουρα με το σουμπερ σ1 θα σκασω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κρανος fullface για καλοκαιρι....   κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 31 2011, 20:42

ρε παιδια αυτο τι λεει;;;το ξερει κανεις;;;

http://www.louis.de/_404d43c8c37061408c8139b68fcbe9583f/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=150&wgr=837&list_total=12&anzeige=0&page=1&artnr_gr=504222
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VagelisSTROM
Member
Member
VagelisSTROM

Ηλικία : 38
Τόπος : Εξαρχεια-Αιγαλεω
Registration date : 27/05/2009

κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κρανος fullface για καλοκαιρι....   κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 31 2011, 20:43

Δεν ξερω τι παιζει απο θεμα εξαερισμου γενικα και ποιο ειναι καλυτερο σε αυτο το θεμα,εγω ειμαι ευχαριστημενος παντως με το shoei,να σε ρωτησω για κανενα κροσαδικο το εχεις σκεφτει??Θα φαινεσαι και πιο μαχιμος What a Face !!Εγω το σκεφτομαι παντως αν βρω λεφτα να τσιμπησω και ενα κροσαδικο για δευτερο και για καλοκαιρι.. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κρανος fullface για καλοκαιρι....   κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 31 2011, 20:44

ρε φιλε δεν μου παει!θα γελαω εγω ο ιδιος με τον εαυτο μου!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κρανος fullface για καλοκαιρι....   κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 01 2011, 10:57

Βαγγέλη, έχει φίλος μου (F800GS) κροσάδικο κράνος που λες και δε λέει μία. Το κεφάλι του γίνεται shaker σε μεγάλες ταχύτητες... Κι εγώ με το XR-1000 είμαι αρκετά ικανοποιημένος απ' τον εξαερισμό του. Full face κράνος είναι, δεν έχω και την απαίτηση να μου παίρνει τα μαλλιά ο αέρας!!! Πιο μάχιμος φαίνεται, η αλήθεια είναι, αλλά από θέμα πρακτικότητας, άστα να πάνε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κρανος fullface για καλοκαιρι....   κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 01 2011, 11:30

akaliptos έγραψε:
ρε παιδια αυτο τι λεει;;;το ξερει κανεις;;;

http://www.louis.de/_404d43c8c37061408c8139b68fcbe9583f/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=150&wgr=837&list_total=12&anzeige=0&page=1&artnr_gr=504222
εγω παλι εχω κολλησει με το συγκεκριμενο!εχω διαβασει πολυ καλες κριτικες και για τον αερα οτι βαζει αρκετο!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κρανος fullface για καλοκαιρι....   κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 06 2012, 10:30

Ξεθάβω το παρόν για να μην ανοίγω νέο θέμα. Ειδικά τώρα που άρχισαν ξανά οι ζέστες.

Ο συνφορουμίτης bozosd έγραψε:
Χάρη η γνώμη μου όπως πιστεύω και των περισσοτέρων,
είναι να αποφύγεις τα ανοιγόμενα κράνη για πολλούς και γνωστούς λόγους.
Νομίζω πως με ένα καλό full face αερίζεται το κεφάλι ικανοποιητικά.
Μην ξεχνάμε οτι με τον εξοπλισμό μηχανής,είτε χειμώνας είτε καλοκαίρι
θα υπάρχει το θέμα των θερμοκρασιών αντίστοιχα που θα δυσκολεύει
τον τομέα της άνεσης....

Θα συμφωνήσω βάζοντας μια εικόνα που αναλύει τα σημεία που έχουν μεγαλύτερη πιθανότητα χτυπήματος σε ένα κράνος...

κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Impact_percentages_full_face

Επομένως full face παίδες... έστω και αν ξεβολεύει!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κρανος fullface για καλοκαιρι....   κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 06 2012, 14:25

XR 1100

goood goood goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
verylife78
Member
Member


Ηλικία : 45
Τόπος : Κέρκυρα
Registration date : 29/07/2011

κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κρανος fullface για καλοκαιρι....   κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 06 2012, 14:50

σωστος ο jumaru
το εχω και εγω σε ασπρο φυσικα, αεριζεται τελεια θεωρω, οταν κινησε...το προβλημα ξεκιναει να κολλησω σε κινηση με νταλα ηλιο, που ευτυχως στην Κερκυρα αντε να ειναι κανα 5λεπτο μαχ, αλλιως αν ανοιξω ολους τους αεραγωγους ακομα και με χαμηλες ταχυτητες να κινησε 30-40km/h εγω θεωρω οτι μπαινει αρκετος αερας για να μου κραταει το κεφαλι σε μια ικανοποιητικη θερμοκρασια για καλοκαιρι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.milka-home.gr
duke
Member
Member
duke

Ηλικία : 36
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 22/09/2011

κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κρανος fullface για καλοκαιρι....   κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 06 2012, 15:35

Γιατι οχι το Shoei Qwest ρε παιδια?
Ολοι αναφερονται στο 1100 και κανενας στο qwest που ειναι πιο τουρινγκ κρανος και πιο ησυχο.
Υπαρχει καποιο προβλημα με το συγκεκριμενο κρανος, εχει αρνητικα στοιχεια?
Εγω παντως αυτο σκεφτομαι να παρω οταν γινω πλουσιος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κρανος fullface για καλοκαιρι....   κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 06 2012, 16:13

duke έγραψε:
Γιατι οχι το Shoei Qwest ρε παιδια?
Ολοι αναφερονται στο 1100 και κανενας στο qwest που ειναι πιο τουρινγκ κρανος και πιο ησυχο.
Υπαρχει καποιο προβλημα με το συγκεκριμενο κρανος, εχει αρνητικα στοιχεια?
Εγω παντως αυτο σκεφτομαι να παρω οταν γινω πλουσιος...



μαζι σου!!!!!!!!!!!!
απλα ειναι ενα κλικ.................πιο in το 1100 οπως και ο προκατοχος xr1000 Razz Razz Razz παρολο που δεν ενδεικνυνται για την δικη μας μοτο.
η ορθια σταση οδηγησης θελει κρανος χωρις αεροτομες και αεραγωγους .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Morniac
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Morniac

Ηλικία : 81
Τόπος : Οχι εδω παντως
Registration date : 28/04/2010

κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κρανος fullface για καλοκαιρι....   κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 06 2012, 19:08

σαλιγκάρι έγραψε:
duke έγραψε:
Γιατι οχι το Shoei Qwest ρε παιδια?
Ολοι αναφερονται στο 1100 και κανενας στο qwest που ειναι πιο τουρινγκ κρανος και πιο ησυχο.
Υπαρχει καποιο προβλημα με το συγκεκριμενο κρανος, εχει αρνητικα στοιχεια?
Εγω παντως αυτο σκεφτομαι να παρω οταν γινω πλουσιος...



μαζι σου!!!!!!!!!!!!
απλα ειναι ενα κλικ.................πιο in το 1100 οπως και ο προκατοχος xr1000 Razz Razz Razz παρολο που δεν ενδεικνυνται για την δικη μας μοτο.
η ορθια σταση οδηγησης θελει κρανος χωρις αεροτομες και αεραγωγους .

Επιτελους και μια φωνη που συμφωνει μαζι μου.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=XoMngonBiO8
tatatis

tatatis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ-ΛΑΓΟΝΗΣΙ
Registration date : 08/04/2012

κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κρανος fullface για καλοκαιρι....   κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 20 2012, 22:24

Καλησπερα παιδια εγω εχω το XR-1100...η αληθεια ειναι οτι αν θες δροσια βαλε το αρκουδισιον κ πηγαινε με το αυτοκινητο..εγω προσωπικα υποστηριζω fullface δαγκωτο,δεν παιζουμε με αυτα(γνωμη μου)....πριν λιγες μερες περασα ενα σχολειο οδηγησης κ ενας απ τους εκπαιδευτες φορουσε στο κεφαλι του ενα περιλαιμιο απο πολυ λεπτο ελαστικο υφασμα σαν αυτα που υπαρχουν κ σε POWER BUY μεσα στο forum...το οποιο το ειχε προσαρμοσει στο κεφαλι του ας πουμε σαν μαντηλι καλογριας κ εν συνεχεια φορουσε κ το κρανος απο πανω...εγω εννοειται με 39 βαθμους στην πιστα το κρανος ειχε γινει λουτσα...αφου τον ρωτησα,μου εξηγησε οτι λειτουργει σαν πετσετα κ μαζευει τον ιδρωτα κ οταν ο αερας μπαινει στους αεραγωγους του κρανους λειτουργει αντιστροφα λογω της υγρασιας που εχει μαζεψει σε δροσιζει...την επομενη μερα του σχολειου πηρα κ εγω ενα κ πραγματικα δουλευει...κ κραταει κ το κρανος καθαρο απ τους ιδρωτες...γιατι το κρανος ειναι σαν σωβρακο που δεν το πλενεις κ πολυ συχνα κ πρεπει να το διατηρουμε οσο καθαροτερο γινεται...το μονο σπαστικο ειναι οτι πρεπει καθε φορα πριν βαλεις το κρανος να φορας κ το ''τσεμπερι'' αλλα τι να κανεις...εγω το εχω συνηθησει πλεον...σορρυ για το κατεβατο αλλα ειναι κατι που πλεον θα χρησιμοποιω χειμωνα καλοκαιρι..!ελπιζω να επεκτεινα κ εγω λιγο τη συζητηση...κ επισης το θεωρω καλη λυση για το καλοκαιρι για οσους εχουν fullface!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Morniac
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Morniac

Ηλικία : 81
Τόπος : Οχι εδω παντως
Registration date : 28/04/2010

κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κρανος fullface για καλοκαιρι....   κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 21 2012, 18:49

tatatis έγραψε:
πριν λιγες μερες περασα ενα σχολειο οδηγησης κ ενας απ τους εκπαιδευτες φορουσε στο κεφαλι του ενα περιλαιμιο απο πολυ λεπτο ελαστικο υφασμα σαν αυτα που υπαρχουν κ σε POWER BUY μεσα στο forum...το οποιο το ειχε προσαρμοσει στο κεφαλι του ας πουμε σαν μαντηλι καλογριας κ εν συνεχεια φορουσε κ το κρανος απο πανω...εγω εννοειται με 39 βαθμους στην πιστα το κρανος ειχε γινει λουτσα...αφου τον ρωτησα,μου εξηγησε οτι λειτουργει σαν πετσετα κ μαζευει τον ιδρωτα κ οταν ο αερας μπαινει στους αεραγωγους του κρανους λειτουργει αντιστροφα λογω της υγρασιας που εχει μαζεψει σε δροσιζει.

Μπαλακλαβα εννοεις???για πες γιατι δεν καταλαβα και πολυ....
παντως σαν ιδεα αν λειτουργει ειναι τελεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=XoMngonBiO8
pantwd
Member
Member
pantwd

Ηλικία : 42
Τόπος : Κατερίνη
Registration date : 28/04/2011

κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κρανος fullface για καλοκαιρι....   κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 21 2012, 19:28

εγω φοραω το παρακατω κρανος και μπορω να πω οτι ειμαι απολυτα ικανοποιημενος το καλοκαιρι...εχει πολυ καλο αερισμο και οταν ειμαι σε πορεια ομολογω οτι δεν σταζει καθολου η κεφαλη μου....λιγο ακριβο αλλα εξαιρετικο.... success

http://est-moto.ocnk.net/product/172
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tatatis

tatatis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ-ΛΑΓΟΝΗΣΙ
Registration date : 08/04/2012

κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κρανος fullface για καλοκαιρι....   κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 22 2012, 02:52

Morniac έγραψε:
tatatis έγραψε:
πριν λιγες μερες περασα ενα σχολειο οδηγησης κ ενας απ τους εκπαιδευτες φορουσε στο κεφαλι του ενα περιλαιμιο απο πολυ λεπτο ελαστικο υφασμα σαν αυτα που υπαρχουν κ σε POWER BUY μεσα στο forum...το οποιο το ειχε προσαρμοσει στο κεφαλι του ας πουμε σαν μαντηλι καλογριας κ εν συνεχεια φορουσε κ το κρανος απο πανω...εγω εννοειται με 39 βαθμους στην πιστα το κρανος ειχε γινει λουτσα...αφου τον ρωτησα,μου εξηγησε οτι λειτουργει σαν πετσετα κ μαζευει τον ιδρωτα κ οταν ο αερας μπαινει στους αεραγωγους του κρανους λειτουργει αντιστροφα λογω της υγρασιας που εχει μαζεψει σε δροσιζει.

Μπαλακλαβα εννοεις???για πες γιατι δεν καταλαβα και πολυ....
παντως σαν ιδεα αν λειτουργει ειναι τελεια


http://www.google.com/imgres?start=82&hl=id&client=firefox-a&hs=HbX&rls=org.mozilla:en-US:official&biw=1440&bih=728&tbm=isch&tbnid=trh8EemPswqRLM:&imgrefurl=http://www.ebay.it/sch/Moto-ricambi-e-accessori-/14780/i.html%3F_nkw%3Dsciarpe&docid=I05RfDXJKJBuaM&itg=1&imgurl=http://thumbs3.ebaystatic.com/m/mZml_RAjSmHFcarp321m7RQ/140.jpg&w=138&h=140&ei=G7LjT-GZA4qn8QOV-OnDCg&zoom=1&iact=hc&vpx=1064&vpy=510&dur=1742&hovh=112&hovw=110&tx=107&ty=72&sig=100273443221424983377&page=4&tbnh=112&tbnw=110&ndsp=27&ved=1t:429,r:25,s:82,i:83


kati san auto...fantasou oti i meria pou einai sti muti katevainei sto sagoni k travas to ufasma apo pisw na sou kalipsei to panw meros tou kefaliou...einai arketa megalo...k meta eisai san kalogria..xaxaxa...τα καλο ειναι οτι ειναι παμφθηνο κ ευχριστο..εγς 5ευρω το πηρα...τσεκαρε το κ αμα σε βολεψει κανεις κ οικονομια.!!(σορρυ για τα γκρικλις)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kilias-gr

kilias-gr

Ηλικία : 39
Τόπος : Χαλάνδρι
Registration date : 12/06/2012

κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κρανος fullface για καλοκαιρι....   κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 22 2012, 03:42

Υπαρχει και ενα σκουφακι της RED LEVEL το οποιο κανει εξαιρετικη δουλεια και το καλοκαιρι καθως κανει σωστη διαχειριση του ιδρωτα.
Με μαυρο κρανος που το εχω δοκιμασει ειδικα το τελευταιο μηνα η διαφορα φορωντας το ειναι τεραστια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κρανος fullface για καλοκαιρι....   κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 22 2012, 09:52

kilias-gr έγραψε:
Υπαρχει και ενα σκουφακι της RED LEVEL το οποιο κανει εξαιρετικη δουλεια και το καλοκαιρι καθως κανει σωστη διαχειριση του ιδρωτα.
Με μαυρο κρανος που το εχω δοκιμασει ειδικα το τελευταιο μηνα η διαφορα φορωντας το ειναι τεραστια.

δώσε ρε ομορφιά ένα λινκ μπας και σωθούμε κι εμείς οι αρκουδαίοι

Εκτός αν εννοείς αυτό: http://diatsidismoto.gr/index.php?page=shop.product_details&product_id=345&flypage=flypage.tpl&pop=0&option=com_virtuemart&Itemid=71
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Translatoras
Member
Member
Translatoras

Ηλικία : 51
Τόπος : τα Βράχια της Πειραϊκής
Registration date : 21/11/2009

κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κρανος fullface για καλοκαιρι....   κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 22 2012, 11:09

`Αγορίνες μου γλυκές μου λείψατε. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Πολύ φοβάμαι ότι αν θέλουμε να αποφύγουμε την εγκεφαλοϋπερθέρμανση και την προσωποαφυδάτωση η λύση είναι μία.

Αφήστε τον αέρα να χτυπήσει το κράνος.

Κατεβάστε ζελατίνες ή ακόμα και βγάλτε τις τελείως.

Μόλις πιάσουν πάλι τα κρύα βάλτε τα παρμπρίζ στη θέση τους. Razz Razz Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kilias-gr

kilias-gr

Ηλικία : 39
Τόπος : Χαλάνδρι
Registration date : 12/06/2012

κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κρανος fullface για καλοκαιρι....   κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 22 2012, 15:43

man_OS έγραψε:
kilias-gr έγραψε:
Υπαρχει και ενα σκουφακι της RED LEVEL το οποιο κανει εξαιρετικη δουλεια και το καλοκαιρι καθως κανει σωστη διαχειριση του ιδρωτα.
Με μαυρο κρανος που το εχω δοκιμασει ειδικα το τελευταιο μηνα η διαφορα φορωντας το ειναι τεραστια.

δώσε ρε ομορφιά ένα λινκ μπας και σωθούμε κι εμείς οι αρκουδαίοι

Εκτός αν εννοείς αυτό: http://diatsidismoto.gr/index.php?page=shop.product_details&product_id=345&flypage=flypage.tpl&pop=0&option=com_virtuemart&Itemid=71

Αυτο ακριβως εννοω , και τουλαχιστον σε εμενα εχω δει διαφορα , και σιγουρα το βρισκεις και σε αλλα μαγαζια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κρανος fullface για καλοκαιρι....   κρανος fullface για καλοκαιρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 22 2012, 15:52

Translatoras έγραψε:
`Αγορίνες μου γλυκές μου λείψατε. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Πολύ φοβάμαι ότι αν θέλουμε να αποφύγουμε την εγκεφαλοϋπερθέρμανση και την προσωποαφυδάτωση η λύση είναι μία.

Αφήστε τον αέρα να χτυπήσει το κράνος.

Κατεβάστε ζελατίνες ή ακόμα και βγάλτε τις τελείως.

Μόλις πιάσουν πάλι τα κρύα βάλτε τα παρμπρίζ στη θέση τους. Razz Razz Razz Razz Razz

που σαι συ ρε αλάναρε; Να σου πάρω σκουφάκι ή το μπεμβε δεν έχει τέτοια θέματα;;;;; What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

κρανος fullface για καλοκαιρι....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Κράνη-
Μετάβαση σε: