Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Icon_minitimeΠεμ Νοε 18 2010, 14:03

ΣΗΚΩΘΕΙΤΕ ΑΠΟ ΚΡΕΒΑΤΙΑ- ΚΑΝΑΠΕΔΕΣ- ΜΠΑΟΥΛΟΝΤΙΒΑΝΑ -ΝΤΙΒΑΝΟΚΑΣΕΛΕΣ-ΣΑΛΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΑΣΗΣ ΦΥΣΕΩΣ ΑΝΑΚΛΙΝΔΡΑ
Παίδες καλησπέρα.
Έχουμε ανεβάσει εκδρομούλα πολύ πολύ πολύ κοντά σε εσάς.
Αν σας αρέσει η παρέα μας και δεν σας μυρίζουν τα πόδια μας ΤΟΤΕ ..................
ΓΙΑ ΚΟΠΙΑΣΤΕ ΓΙΑ ΚΟΠΙΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!


http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f15/topic-t11233.htmΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Motos03
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
fotislarissa
Member
Member
fotislarissa

Ηλικία : 49
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 17/05/2009

ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Icon_minitimeΠεμ Νοε 18 2010, 16:06

καλή ιδέα. Καλώς εχόντων των πραγμάτων μέσα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Icon_minitimeΠεμ Νοε 18 2010, 19:28

ΚΥΡΙΕ LORDE ευχαριστουμε για την προσκληση .νομιζω πως ειναι καλη ιδεα . ε Φωτη ? να μιλησουμε και με τα αλλα παιδια του clab και θα σας απαντησουμε . ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ 846930 ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ 846930
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Icon_minitimeΠεμ Νοε 18 2010, 19:35

BlackDiva έγραψε:
ΚΥΡΙΕ LORDE ευχαριστουμε για την προσκληση .νομιζω πως ειναι καλη ιδεα . ε Φωτη ? να μιλησουμε και με τα αλλα παιδια του clab και θα σας απαντησουμε . ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ 846930 ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ 846930

ALWAYS AT YOUR SERVICES ......
Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
γραλιστας



Ηλικία : 51
Τόπος : Λάρισα & Ελληνόπυργος
Registration date : 20/05/2010

ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Icon_minitimeΠεμ Νοε 18 2010, 19:43

μαλλον μεσα και εγω.μηπως και γνωριστουμε επιτελους....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pokopikos
Member
Member
pokopikos

Ηλικία : 48
Τόπος : Λαρισα
Registration date : 10/05/2010

ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Icon_minitimeΠεμ Νοε 18 2010, 20:08

γραλιστας έγραψε:
μαλλον μεσα και εγω.μηπως και γνωριστουμε επιτελους....
αντε παλικαρι μου να σε δουμε απο κοντα OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=1007813303
panoslarissa
Member
Member


Ηλικία : 49
Τόπος : Λάρισα
Registration date : 03/06/2009

ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Icon_minitimeΠεμ Νοε 18 2010, 21:49

Μέσα είμαι και εγώ και μάλλον διπλός. Όμως εγώ θα ξεκινήσω από Αγιόκαμπο. Μήπως η εκδρομή για τους Λαρισαίους, πρέπει να περάσει από τα παράλια για να καταλήξει στον πλαταμώνα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Icon_minitimeΠεμ Νοε 18 2010, 22:20

panoslarissa έγραψε:
Μέσα είμαι και εγώ και μάλλον διπλός. Όμως εγώ θα ξεκινήσω από Αγιόκαμπο. Μήπως η εκδρομή για τους Λαρισαίους, πρέπει να περάσει από τα παράλια για να καταλήξει στον πλαταμώνα;

GRAFO cappucino GRAFO cappucino !! XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
panoslarissa
Member
Member


Ηλικία : 49
Τόπος : Λάρισα
Registration date : 03/06/2009

ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Icon_minitimeΠεμ Νοε 18 2010, 22:34

Λόρδε μου εγώ το GRAFO θα το έχω. Εσύ βάζεις καπουτσίνο στον Πλαταμώνα ή μήπως εκείνα τα λαχταριστά τρίγωνα πανοράματος που έφερες στην Λάρισα όταν σε είχαμε υποβάλει στο μαρτύριο του κεμπάπ και του κοκορετσίου; peinao peinao peinao

Και να μην ξεχνιόμαστε πρώτη φορά αιχμάλωτος είχε τέτοια οδυνηρή εμπειρία της μεθόδου του φαγητού μέχρι σκασμού. YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Icon_minitimeΠεμ Νοε 18 2010, 22:41

Πάνο ΠΡΟΣΕΧΕ τι εύχεσαι γιατί μπορεί να πραγματοποιηθεί η ευχή σου
και να βρεθείς στην ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΙ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗ ΘΕΣΗ να πρέπει να καταναλώσεις με ΒΑΡΙΑ ΚΑΡΔΙΑ κανά κουτί σιροπιαστά ΤΡΙΓΩΝΑΚΙΑ πανοράματος.

Υ.Γ Τότε να δούμε πόσο ΜΑΓΚΑΣ είσαι !!!!!!!!!!!

XAXAXAXA XAXAXAXA

GRAFO cappucino GRAFO cappucino

foteine που είσαι !!!!!!!!!!! XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
foteinos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
foteinos

Ηλικία : 57
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 15/05/2010

ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Icon_minitimeΠεμ Νοε 18 2010, 22:47

LORDOS έγραψε:
panoslarissa έγραψε:
Μέσα είμαι και εγώ και μάλλον διπλός. Όμως εγώ θα ξεκινήσω από Αγιόκαμπο. Μήπως η εκδρομή για τους Λαρισαίους, πρέπει να περάσει από τα παράλια για να καταλήξει στον πλαταμώνα;

ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ 396389 cappucino ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ 396389 cappucino !! ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ 850313 ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ 850313


λοιπον βαγγελη ο πανος δηλωσε πως θα αλλαξει το ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ 396389 cappucino και θα το κανει



ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ 396389 τρυγωνο ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ 698566 ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ 396389 τρυγωνο ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ 698566




πανουλη ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ 850313 ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ 850313 ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ 850313 ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ 850313 ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ 850313 ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ 850313
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
foteinos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
foteinos

Ηλικία : 57
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 15/05/2010

ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Icon_minitimeΠεμ Νοε 18 2010, 22:48

καλως εχοντων των πραγματων


1.foteinos X2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoslarissa
Member
Member


Ηλικία : 49
Τόπος : Λάρισα
Registration date : 03/06/2009

ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Icon_minitimeΠεμ Νοε 18 2010, 22:52

Εγώ είμαι πιστός στο GRAFO και τον καπουτσίνο αλλά για τα τρίγωνα για τους υπολοίπους της παρέας θα υπάρχει σειρά προτεραιότητας. Φωτεινούλη θα έρθεις moto ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoslarissa
Member
Member


Ηλικία : 49
Τόπος : Λάρισα
Registration date : 03/06/2009

ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Icon_minitimeΠεμ Νοε 18 2010, 22:55

1.foteinos X2
2.panoslarissa Χ2(Από Αγιόκαμπο)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pokopikos
Member
Member
pokopikos

Ηλικία : 48
Τόπος : Λαρισα
Registration date : 10/05/2010

ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Icon_minitimeΠαρ Νοε 19 2010, 19:06

ακυρο απο μενα παιδες.δουλευω την κυριακη και μετα θα παω γηπεδο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=1007813303
giaso41

giaso41

Ηλικία : 54
Τόπος : ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ
Registration date : 15/07/2010

ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Icon_minitimeΠαρ Νοε 19 2010, 21:37

μετα της 2,30 αν εισατσε κοντα το σκεφτομε να ερθο μονοσ αρα μετα τισ 3 να σας σηναντισο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakisBT
Member
Member
sakisBT

Ηλικία : 49
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 23/10/2010

ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: kalispera !!!    ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Icon_minitimeΠαρ Νοε 19 2010, 23:47

kalispera paidia ! kai gw mesa eimai kai as min exw Vstrom!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
foteinos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
foteinos

Ηλικία : 57
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 15/05/2010

ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Icon_minitimeΠαρ Νοε 19 2010, 23:50

1.foteinos X2
2.panoslarissa Χ2(Από Αγιόκαμπο)
3.sakisBT
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
foteinos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
foteinos

Ηλικία : 57
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 15/05/2010

ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Icon_minitimeΠαρ Νοε 19 2010, 23:54

sakisBT έγραψε:
kalispera paidia ! kai gw mesa eimai kai as min exw Vstrom!!!

ο.κ.θα ενημερωθεις αυριο για ωρα και τοπο συναντησης.οσο για το οτι δεν εχεις vstrom σε συγχωρουμε για τελευταια φορα ομως,την επομενη θα πρεπει να εχεις. ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ 517963
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
foteinos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
foteinos

Ηλικία : 57
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 15/05/2010

ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Icon_minitimeΚυρ Νοε 21 2010, 00:58

λοιπον κανονιστηκε συναντηση με τον πανο στις 10:30 στον σταθμο ραψανης.εγω ξεκιναω απο λαρισα στις 10:00 περιπου οποτε οποιος ενδιαφερεται στις 09:50 στο μικελ στην παλια εθνικη.θα περιμενω για 10' και μετα αναχωρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ZANNIS



Τόπος : LARISSA
Registration date : 20/11/2010

ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Icon_minitimeΚυρ Νοε 21 2010, 01:12

afro αν σας προλαβω θα ερθω για καφε μονο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Icon_minitimeΚυρ Νοε 21 2010, 01:21

9.45 θα ειμαι εκει OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoslarissa
Member
Member


Ηλικία : 49
Τόπος : Λάρισα
Registration date : 03/06/2009

ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Icon_minitimeΚυρ Νοε 21 2010, 22:46

Άλλη μια βόλτα που ήταν υπέροχη ήταν η σημερινή. Είχε λίγο βουνό λίγη Θάλασσα και μια καλή παρέα. Με κάθε επισημότητα υποδεχθήκαμε τους Βορείους και ήπιαμε το καφεδάκι μας στο Παλαιό Παντελεήμονα και στην συνέχεια πήραμε το δρόμο για τα παράλια. Κάναμε αυτή την μαγευτική διαδρομή που απολαμβάνεις το πράσινο του Κισσάβου και το απέραντο γαλάζιο του Αιγαίου. Φωτεινέ που είναι οι φωτό;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
foteinos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
foteinos

Ηλικία : 57
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 15/05/2010

ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Icon_minitimeΚυρ Νοε 21 2010, 23:02

panoslarissa έγραψε:
Άλλη μια βόλτα που ήταν υπέροχη ήταν η σημερινή. Είχε λίγο βουνό λίγη Θάλασσα και μια καλή παρέα. Με κάθε επισημότητα υποδεχθήκαμε τους Βορείους και ήπιαμε το καφεδάκι μας στο Παλαιό Παντελεήμονα και στην συνέχεια πήραμε το δρόμο για τα παράλια. Κάναμε αυτή την μαγευτική διαδρομή που απολαμβάνεις το πράσινο του Κισσάβου και το απέραντο γαλάζιο του Αιγαίου. Φωτεινέ που είναι οι φωτό;

καπου εδω τις εβαλα κατσε ψαχνω να τις βρω και τις ανεβαζω
























απο τον δρομο ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ 314912 απο την θαλασσα ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ 982988 τον καφε ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ 396389 και την βολτα ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ 517963
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pokopikos
Member
Member
pokopikos

Ηλικία : 48
Τόπος : Λαρισα
Registration date : 10/05/2010

ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ Icon_minitimeΔευ Νοε 22 2010, 00:18

φωτο?????? eee eee eee eee eee
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=1007813303
 

ΕΚΔΡΟΜΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ-ΡΑΨΑΝΗ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Θεσσαλίας , N. Λαρίσης-
Μετάβαση σε: