Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤετ Μάης 25 2011, 00:45

Άγιο είχε!! ti! ti!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤετ Μάης 25 2011, 00:56

affraid affraid affraid affraid affraid
Χεστηκα λεμε !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 45
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤετ Μάης 25 2011, 08:08

v_kostas έγραψε:
Άγιο είχε!! ti! ti!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ilias-Patra

Ilias-Patra

Registration date : 08/02/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤετ Μάης 25 2011, 18:14

Καλα επαθα πλακα.Εφτασε το σκατο στη καλτσα........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 08:43

Εγώ πάντως στη θέση του θα έπαιζα και ένα joker δεν είχα να χάσω κάτι παρά μόνο να κερδίσω!!!! XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
sakk
Member
Member
sakk

Ηλικία : 39
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 18/02/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 14:57

ΠΡΟΣΟΧΗ!ΠΡΟΣΟΧΗ!
σημερα κατα τις 12.30,στο σπιτι ημουν μονος και διαβαζα μεσα στο φορουμ(απολυτη ησυχια) χτυπησε το κουδουνι της πορτας και επειδη δεν περιμενα κανεναν τσεκαρα απο το ματακι και ειδα τρεις γυφτισες(συγνωμη ρομα) δεν εδωσα σημασια και γυρισα στο γραφειο μου ησυχα σκεπτομενος οτι θα φυγουν αφου δεν θα ακουσουν κατι!
αφου χτηπησαν το κουδουνι μερικες φορες(ρε λες να τσεκαρουν να δουν αν ειμαστε μεσα για να μπουκαρουν?σκεφτηκα χωρις να το πολυπιστευω)μεχρι να τελειωσω το σκεπτικο μου ακουω ηχο στην κλειδαρια σαν να παιζουν με κατι πλαστικο και πριν σηκωθω ΤΣΑ!!! η πορτουλα ανοιξε με μια κινηση πεταγομαι ριχνω μια κλωτσια στην πορτα και εκλεισε(ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΕΣΤΗΚΑΝ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ αλλα επρεπε να τους πεσει στα μουτρα)το βαλανε στα ποδια και αφου πηρα το κινητο και κλειδωσα (μη με πιασουν και μ@λακα)
ετρεχα σαν το τρελο χωρις μπλουζα στην ελληνος στρατιωτη να πιασω οποια μπορεσω,προλαβα και ακινητοποιησα μια στο περιπτερο στην κυπρου και ελληνος καλεσα την αμεση δραση και σε δυο λεπτα ειχαν ερθει οι ΔΙΑΣ....
Αφου εδωσα καταθεση στην ασφαλεια αυριο θα παω στα δικαστηρια

ημουν τυχερος γιατι τον τελευταιο καιρο περναω πολυ χρονο με τον σκυλο των γονιων μου που ειναι σε φαση εκπαιδευσης και στο σπιτι γυριζουμε συνηθως με την κοπελα μου το βραδυ,
με βλεπω να παιρνω και εγω κουταβακι!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 15:04

sakk έγραψε:
ΠΡΟΣΟΧΗ!ΠΡΟΣΟΧΗ!
σημερα κατα τις 12.30,στο σπιτι ημουν μονος και διαβαζα μεσα στο φορουμ(απολυτη ησυχια) χτυπησε το κουδουνι της πορτας και επειδη δεν περιμενα κανεναν τσεκαρα απο το ματακι και ειδα τρεις γυφτισες(συγνωμη ρομα) δεν εδωσα σημασια και γυρισα στο γραφειο μου ησυχα σκεπτομενος οτι θα φυγουν αφου δεν θα ακουσουν κατι!
αφου χτηπησαν το κουδουνι μερικες φορες(ρε λες να τσεκαρουν να δουν αν ειμαστε μεσα για να μπουκαρουν?σκεφτηκα χωρις να το πολυπιστευω)μεχρι να τελειωσω το σκεπτικο μου ακουω ηχο στην κλειδαρια σαν να παιζουν με κατι πλαστικο και πριν σηκωθω ΤΣΑ!!! η πορτουλα ανοιξε με μια κινηση πεταγομαι ριχνω μια κλωτσια στην πορτα και εκλεισε(ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΕΣΤΗΚΑΝ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ αλλα επρεπε να τους πεσει στα μουτρα)το βαλανε στα ποδια και αφου πηρα το κινητο και κλειδωσα (μη με πιασουν και μ@λακα)
ετρεχα σαν το τρελο χωρις μπλουζα στην ελληνος στρατιωτη να πιασω οποια μπορεσω,προλαβα και ακινητοποιησα μια στο περιπτερο στην κυπρου και ελληνος καλεσα την αμεση δραση και σε δυο λεπτα ειχαν ερθει οι ΔΙΑΣ....
Αφου εδωσα καταθεση στην ασφαλεια αυριο θα παω στα δικαστηρια
ημουν τυχερος γιατι τον τελευταιο καιρο περναω πολυ χρονο με τον σκυλο των γονιων μου που ειναι σε φαση εκπαιδευσης και στο σπιτι γυριζουμε συνηθως με την κοπελα μου το βραδυ,
με βλεπω να παιρνω και εγω κουταβακι!!!

bravvoo bravvoo bravvoo Ρε Σακη κομαντο....!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakk
Member
Member
sakk

Ηλικία : 39
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 18/02/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 16:27

ρε επρεπε να ειχα τον σκυλο στο σπιτι και θα σου ελεγα εγω...και να φανταστεις πως δεν ειναι αγριος! :079-087:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tezas
gold member
gold member
tezas

Ηλικία : 41
Registration date : 15/12/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 18:35

Δεν χρειαζεσαι σκυλο Σακη, ενα διμουτσουνο χρειαζεσαι να τους γ@μησεις το σπιτι!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 19:19

Σάκη τι να πούμε για αυτό το συμβάν ρε φίλε δηλαδή ήσουν πράγματι τυχερός που βρισκόσουν στο σπίτι εκείνη τη στιγμή αλλιώς ....
δηλαδή το σκέφτομαι και μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι .... θέλουν πολύ .... μα πολύ ξύλο sharky sharky sharky

να 'ναι καλά το dog πουν σε απασχόλησε

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakk
Member
Member
sakk

Ηλικία : 39
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 18/02/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 19:21

tezas έγραψε:
Δεν χρειαζεσαι σκυλο Σακη, ενα διμουτσουνο χρειαζεσαι να τους γ@μησεις το σπιτι!!!

επρεπε να τις βαλω μεσα και να τις γ@μισω ΣΤΟ σπιτι!!! Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 501340 Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 501340 Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 501340
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 50
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 20:00

Μαθήματα μηχανολογίας.

Μακάρι να υπήρχε αυτό το βιντεάκι όταν έκανα Φυσική στο σχολείο και πάλευα να καταλάβω τον κύκλο μιας τετράχρονης μηχανής εσωτερικής καύσης...




Edit: Σε σχόλιο από παρόμοιο βίντεο, τέσσερις λέξεις περιγράφουν τον κύκλο!

"Aye its the whorehouse principle.

suck

squeeze

bang

blow"
Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 50
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 20:11

Και άλλη μια μηχανή που με σπαζοκεφάλιαζε.
Ποιό φωτεινό μυαλό τη σκέφτηκε? (Εντάξει, μη μου πείτε "ο Wankel", ρητορική ήταν η ερώτηση)...


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 20:18

Σάκη μου έτυχε το ίδιο σκηνικό πρίν 20 μέρες ρε φίλε αλλά χωρίς να μπούν μέσα γιατι σηκώθηκα και άρχισα Π@ν@γίες.Ηταν πρώι κατα τις 9:00 και ακούω το κουδούνι να χτυπάει σαν τρελό, πετάγομαι επάνω και βλέπω απο το ματάκι τρείς γ΄@μογύφτισες και φωνάζω τι θέλετε @χ#$%!! και έτρεξαν κάτω, βγήκα στο μπαλκόνι και έτρεχαν κι εγώ έβριζα.Εν τω μεταξύ λέω πως ανέβηκαν πάνω ρε πο@στη μου??? Και διαβάζω τι έγινε σε σένα κι έχω μείνει κάγκελο!!!Δηλαδή θα μπορούσαν να είχαν μπεί και μέσα.... Για τους υπόλοιπους έχετε το νού σας.. Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 747395 Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 747395 Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 747395
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 20:26

apk έγραψε:
Και άλλη μια μηχανή που με σπαζοκεφάλιαζε.
Ποιό φωτεινό μυαλό τη σκέφτηκε? (Εντάξει, μη μου πείτε "ο Wankel", ρητορική ήταν η ερώτηση)...



Φίλε όποιος είχε οδηγήσει παλιό Rx-7 θα καταλάβαινε τι πάει να πεί μοτέρ!! masturbate masturbate
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakk
Member
Member
sakk

Ηλικία : 39
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 18/02/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 20:43

v_kostas έγραψε:
Σάκη μου έτυχε το ίδιο σκηνικό πρίν 20 μέρες ρε φίλε αλλά χωρίς να μπούν μέσα γιατι σηκώθηκα και άρχισα Π@ν@γίες.Ηταν πρώι κατα τις 9:00 και ακούω το κουδούνι να χτυπάει σαν τρελό, πετάγομαι επάνω και βλέπω απο το ματάκι τρείς γ΄@μογύφτισες και φωνάζω τι θέλετε @χ#$%!! και έτρεξαν κάτω, βγήκα στο μπαλκόνι και έτρεχαν κι εγώ έβριζα.Εν τω μεταξύ λέω πως ανέβηκαν πάνω ρε πο@στη μου??? Και διαβάζω τι έγινε σε σένα κι έχω μείνει κάγκελο!!!Δηλαδή θα μπορούσαν να είχαν μπεί και μέσα.... Για τους υπόλοιπους έχετε το νού σας.. Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 747395 Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 747395 Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 747395

ναι κωστη απ'οτι καταλαβα αυτη ειναι η τακτικη τους,σου λεει χτυπωντας ετσι το κουδουνι οποιος και να ειναι μεσα θα με βρισει αλλιως απλα δεν υπαρχει κανεις και ανενοχλητες κανουν την δουλεια τους,
αυριο το πρωι η μ@λακια ειναι οτι εχω δικαστηριο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakk
Member
Member
sakk

Ηλικία : 39
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 18/02/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 20:48

πολυ ωραια βιντεακια αγγελη,μπραβο!εμενα στην σχολη με ειχαν βοηθησει αρκετα,και οι κινητηρες wankel μας γοητευαν αρκετα,χαρακτηριστικο τους ειναι λιγα κυβικα αλλα μεγαλη δυναμη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Μάης 27 2011, 14:14

190 για το service των 12............ XYLO XYLO XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Μάης 27 2011, 14:17

Jumaru έγραψε:
190 για το service των 12............ XYLO XYLO XYLO

Δεν σου είπε πάρα πολλά, εγω νόμιζα πως θα ξεπερνούσε τα 200 ευρώ. Θα σου πρότεινα όμως πας στην αντιπροσωπεία μιας και η μηχανή είναι μέσα στην εγγύηση.......!!!!!

YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Μάης 27 2011, 14:51

leonady2 έγραψε:
Jumaru έγραψε:
190 για το service των 12............ XYLO XYLO XYLO
Δεν σου είπε πάρα πολλά, εγω νόμιζα πως θα ξεπερνούσε τα 200 ευρώ. Θα σου πρότεινα όμως πας στην αντιπροσωπεία μιας και η μηχανή είναι μέσα στην εγγύηση.......!!!!!
YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU!

Εχεις πολλα δικια να γελας κ δεν μπορω να σου πω κ τιποτα ....
Για τα λαδια τα MOTUL χρησιμοποιει που λεγαμε το πρωϊ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 45
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Μάης 27 2011, 14:53

Jumaru έγραψε:
190 για το service των 12............ XYLO XYLO XYLO
Ωραιος Ο Πανος XYLO XYLO Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 501340 Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 501340
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Μάης 27 2011, 14:54

Jumaru έγραψε:
leonady2 έγραψε:
Jumaru έγραψε:
190 για το service των 12............ XYLO XYLO XYLO
Δεν σου είπε πάρα πολλά, εγω νόμιζα πως θα ξεπερνούσε τα 200 ευρώ. Θα σου πρότεινα όμως πας στην αντιπροσωπεία μιας και η μηχανή είναι μέσα στην εγγύηση.......!!!!!
YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU!

Εχεις πολλα δικια να γελας κ δεν μπορω να σου πω κ τιποτα ....
Για τα λαδια τα MOTUL χρησιμοποιει που λεγαμε το πρωϊ.


Άποψή μου αν θέλεις δοκίμασε αυτά που έβαλα εγω και μέχρι τώρα εχω μείνει ικανοποιημένος. Νωρίς είναι βέβαια αλλά πολύ σύντομα θα μπορώ να σου απαντήσω μιας και σκοπέυω να κάνω ένα μεγάλο ταξιδι....! rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Μάης 27 2011, 15:18

Πανουλι μια χαρα σε βρισκω!!! Δεν το βρισκω υπερβολικο το ποσο με αυτα που εχουμε ακουσει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Icon_minitimeΣαβ Μάης 28 2011, 14:45

Αφου χασατε γιατι δεν πληρωνετε βρε... παλιοπαιδα!!??????? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
geek geek geek geek kolaraki kolaraki kolaraki kolaraki YOU! YOU! YOU! YOU! YOU!
http://thebest.gr/news/index/viewStory/71526
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 22 Icon_minitimeΣαβ Μάης 28 2011, 14:55

Αρίστο μια τελευταία και θα δείς... bliax bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 22 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: