Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 παράρτημα YES or NO ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

παράρτημα YES or NO ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παράρτημα YES or NO ?   παράρτημα YES or NO ? Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 10:35

hello παράρτημα YES or NO ? 3752u
επειδή στο forum της λέσχης έχει ξεκινήσει μια συζήτηση για το αν θα πρέπει ή οχι να γίνει παράρτημα της λέσχης στη κρήτη (στα πρότυπα του Βόλου) καλό θα είναι να ανοίξει και εδώ ένα θέμα ώστε τα κοπέλια που δεν μπορούν να γραφούν στο forum τσι λέσχης να καταθέσουν τις απόψεις τους.
προσωπικά μιας και δεν είμαι φίλος του γραπτού λόγου (εύκολα παρερμηνεύετε) πιστεύω οτι καλύτερο θα είναι να γίνει συζήτηση μούρη με μούρη αλλά ... τέσπα, ας καταθέσουμε πρώτα τις απόψεις επαέ και θωρούμε ηντα θα κάμομε στο μέλλον.

επιγραμματικά, η ιδέα του παραρτήματος με βρίσκει θετικό (τις όποιες ενστάσεις τις έχω καταθέσει παλιότερα σε διάφορες συζητήσεις).
στο θέμα του μέλους που θα είναι αντιπρόσωπος μας στη λέσχη, όπως είπε και ο milt στο forum της λέσχης, είναι ισάξιο των άλλων μελών και όχι ... κάποιος αρχηγός/πρόεδρος κ.α. (έτσι για να φύγουν οι όποιες αμφιβολίες).
προσωπικά πιστεύω οτι θα πρέπει να είναι κάποιος με όρεξη με το όλο θέμα.
ποιός; χωρίς εκλογές και άλλα τετοια μπορεί να αναλάβει κάποιος απο τους συντονιστές του εδώ forum (rory/jeffakhs) ή του forum της λέσχης (moystakias)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mageiras
Member
Member
mageiras

Ηλικία : 47
Τόπος : ΧΑΝΙΑ - ΚΡΗΤΗ
Registration date : 17/01/2008

παράρτημα YES or NO ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παράρτημα YES or NO ?   παράρτημα YES or NO ? Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 11:27

εγω παλι πιστευω οτι το συγκεκριμενο θεμα αφορα τα μελη της λεσχης και μονο και κανεναν αλλο......γιαυτο κα ιτο θεμα υπερχει στο φορουμ της λεσχης και οχι σε αυτο.......


τι με νοιαζει αν θα ανοιξει η λεσχη παραρτημα ......και με ποιον αντιπροσωπο?????
αυτο ας το αποφασισει η λεσχη και αν το ανοιξει θα μαθω οτι εχει κα ιπαραρτημα στην Κρητη και αν με ενδιαφερει θα περασω απο αυτο..........

ενα μαγαζι δεν ρωτει τους πελατες πριν ανοιξει αν το θελουν ........αφου ανοιξει τους ενημερωνει....αλλωστε ο αντιπροσωπος θα πρεπει να ειναι και μελος της λεσχης για να εχει και τις επαφες και να μαθαινει τα νεα.........και οχι οποιος να'ναι .....!!!!!!!!!

αυτη ειναι η δικη μου αποψη και τιποτα παραπανω χωρις να μιλαω προσωπιθκα για κανενα και χωρις να θελω να θιξω κανενα......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

παράρτημα YES or NO ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παράρτημα YES or NO ?   παράρτημα YES or NO ? Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 11:33

Μανο καταρχην προτιμω και γω απο κοντα το μπλα μπλα. Μαλιστα λεω αυτην την τεταρτη να βρεθουμε οσο το δυνατον πιο πολλοι και να τα πουμε απο κοντα.

Πανω σε αυτο που λες, και συ και ο Μιλτος. Για να υπαρχουν παραρτηματα κατα περιοχες πρεπει να ειναι μεσα στο καταστατικο. Αν ειναι, (δεν το ξερω) αποκλειεται να λεει για απευθειας αναθεση σε καποιον χωρις εκλογες. Οποτε παμε παλι στα γνωστα. Αν δε αναφερεται στο καταστατικο της λεσχης, τοτε τυπικα δεν εχει λογο και στα ΔΣ και αρα καλα κρασα. Οταν λεμε λογο, δεν εννοω μια γνωμη πχ. που ο καθενας μπορει να παραστει σε ενα ΔΣ ή μια Γενικη συνελευση και να την πει, αλλα 10, 20, 30 ψηφους σε μια ΓΣ ή ισαξιο με τα υπολοιπα μελη του ΔΣ ψηφο σε ενα θεμα.

Η συγκεκριμενη αντιδραση μου ειναι στο τυπικο, νομιμο και ματαιο της υποθεσης να μπει καποιος εκπροσωπος της Κρητης αλλα ισοτιμος με τα αλλα μελη.

Τελος ακομα και ετσι να ειναι, αν ειμαι εγω (για να μην βαλω αλλους και παρεξηγηθουμε) εκπροσωπος, και παιζει ενα θεμα στην Αθηνα και υπαρχει μια αποψη στην Κρητη στην οποια διαφωνω εντονα, τι θα μεταφερω ακριβως στην Αθηνα?

Τα υπολοιπα για τα του παραρτηματος απο κοντα!!!!!!

Φιλουθκια!!!! bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 38
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

παράρτημα YES or NO ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παράρτημα YES or NO ?   παράρτημα YES or NO ? Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 11:34

το θεμα πρεπει να πεσει σε τραπεζι για συζητιση....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

παράρτημα YES or NO ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παράρτημα YES or NO ?   παράρτημα YES or NO ? Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 11:38

Σωστα μαζι με τα συνοδευτικα!!!! Α ερχεται ο Νωντας Ηρακλειο κατα τις 5 ειναι κανενας μεσα για καφεδακι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

παράρτημα YES or NO ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παράρτημα YES or NO ?   παράρτημα YES or NO ? Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 12:05

mageiras έγραψε:
εγω παλι πιστευω οτι το συγκεκριμενο θεμα αφορα τα μελη της λεσχης και μονο και κανεναν αλλο......γιαυτο κα ιτο θεμα υπερχει στο φορουμ της λεσχης και οχι σε αυτο.......
σέβομαι την άποψη σου αλλά ο λόγος που είπα να το γράψω εδώ είναι οτι άτομα σαν το dimitrisv, που δεν είναι μέλη, έχουν απόψεις και απορίες που θα πρέπει να ακουστούν.

αυτός ο διαχωρισμός μέλη - μη μέλη είναι κάτι που δε μου αρέσει, είμαστε μια παρέα που κάποιοι φέτος είναι μέλη και κάποιοι όχι (εγώ το χρόνου λογικά δε θα είμαι) και θα πρέπει να τα συζητάμε όλα πάνω στο θέμα vstrom.
αν εσύ έχεις να προτείνεις κάτι ουσιαστικό δε θα πρέπει να το ακούσουμε μονο και μονο επειδή έτυχε και δεν είσαι μέλος;
scratch scratch scratch
δε σημαίνει οτι κάποιος που είναι μέλος κάπου ... είναι και φωστήρας Idea
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



παράρτημα YES or NO ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παράρτημα YES or NO ?   παράρτημα YES or NO ? Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 12:21

Παιδιά τα υπόλοιπα από κοντά!!!


Ο εκπρόσωπος εκλέγεται έλεος!!!!!



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



παράρτημα YES or NO ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παράρτημα YES or NO ?   παράρτημα YES or NO ? Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 12:24

mageiras έγραψε:
εγω παλι πιστευω οτι το συγκεκριμενο θεμα αφορα τα μελη της λεσχης και μονο και κανεναν αλλο......γιαυτο κα ιτο θεμα υπερχει στο φορουμ της λεσχης και οχι σε αυτο.......


Συμφωνώ και προσθέτω και για τα μέλη που θέλουν να γίνουν μέλη της Λέσχης ....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tanuki
Member
Member
tanuki

Registration date : 17/04/2009

παράρτημα YES or NO ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παράρτημα YES or NO ?   παράρτημα YES or NO ? Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 12:58

Ας πώ και γω την αποψή μου.



Για μένα πρίν καν σκεφτούμε αν θα δημιουργήσουμε παράρτημα ή κάποια ενδεχόμενη δική μας λέσχη αυτό που θα πρέπει να δούμε είναι τους λόγους για τους οποίους θα το κάνουμε και γενικά να εξετάσουμε το γιατί να προχωρήσουμε σε κάποια τέτοια κίνηση. Αν αυτά που θέλουμε να κάνουμε μπορούν να γίνουν και με την υπάρχουσα κατάσταση γιατί να τραβιόμαστε?.


Όπως έχουμε ξαναπεί ένα μεγάλο μείον του παραρτήματος είναι οτι σε ενδεχόμενη αλλαγή μάρκας μηχανής απο κάποιο μέλος δημιουργεί θέμα για το παράρτημα αφού αυτό αντιπροσωπεύει μόνο τους κατόχους vstrom ( ή κάνω λάθος? scratch )
Και αυτό το λέω γιατί θεωρώ πως το σημαντικότερο για μας εδώ στη Κρήτη είναι να διατηρήσουμε τη συνοχή της παρέας μας ανεξάρτητα απο το τί μηχανή έχει ο καθένας μας.


Απο την άλλη εγώ ο,τι και να αποφασιστεί μέσα θα είμαι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

παράρτημα YES or NO ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παράρτημα YES or NO ?   παράρτημα YES or NO ? Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 13:03

προσωπικά προτείνω να ξεχάσετε λέσχες, παραρτήματα, ενότητες, υποενότητες, εξουσιολαγνείες κλπ κλπ και να κοιτάξετε να περάσετε ωραία με την παρέα σας.
Αν ξεκινήσουνε να χτυπάνε τα καταστατικά και την δική σας πόρτα, φύγετε από το παράθυρο!!!
Ας παραμείνουμε μηχανόβιοι κι ας μην γίνουμε κορτσόπουλα της ΚΝΕ (αλήθεια υπάρχει ΜΛ ΚΝΕ και ΚΝΕ ΜΛ ή δεν το χουν φτιάξει αυτό ακόμα;;; )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



παράρτημα YES or NO ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παράρτημα YES or NO ?   παράρτημα YES or NO ? Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 13:04

Γιάννη θα χαρώ να τα πούμε από κοντά το απόγευμα!!!

εύλογες ερωτήσεις που θα απαντηθούν!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



παράρτημα YES or NO ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παράρτημα YES or NO ?   παράρτημα YES or NO ? Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 13:06

man_OS έγραψε:
προσωπικά προτείνω να ξεχάσετε λέσχες, παραρτήματα, ενότητες, υποενότητες, εξουσιολαγνείες κλπ κλπ και να κοιτάξετε να περάσετε ωραία με την παρέα σας.
Αν ξεκινήσουνε να χτυπάνε τα καταστατικά και την δική σας πόρτα, φύγετε από το παράθυρο!!!
Ας παραμείνουμε μηχανόβιοι κι ας μην γίνουμε κορτσόπουλα της ΚΝΕ (αλήθεια υπάρχει ΜΛ ΚΝΕ και ΚΝΕ ΜΛ ή δεν το χουν φτιάξει αυτό ακόμα;;; )

Είναι μία άποψη και αυτή, σεβαστή!!!!

Προσωπικά μου αρέσει να ανήκω κάπου!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

παράρτημα YES or NO ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παράρτημα YES or NO ?   παράρτημα YES or NO ? Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 13:11

man_OS έγραψε:
προσωπικά προτείνω να ξεχάσετε λέσχες, παραρτήματα, ενότητες, υποενότητες, εξουσιολαγνείες κλπ κλπ και να κοιτάξετε να περάσετε ωραία με την παρέα σας.
Αν ξεκινήσουνε να χτυπάνε τα καταστατικά και την δική σας πόρτα, φύγετε από το παράθυρο!!!
Ας παραμείνουμε μηχανόβιοι κι ας μην γίνουμε κορτσόπουλα της ΚΝΕ (αλήθεια υπάρχει ΜΛ ΚΝΕ και ΚΝΕ ΜΛ ή δεν το χουν φτιάξει αυτό ακόμα;;; )

+πολλα

Τα εχουμε ξαναπει (οχι μια και δυο) αυτα εμεις εδω

Καντε ενα search πριν απο 2 χρονια που δεν ηταν κανεις μελος τιης λεσχης (εκτος του μαγειρα Suspect ) ποσες εκδρομες καναμε και τι κλιμα υπηρχε...........

ΟΧΙ απο εμενα και βαρεθηκα να το συζηταω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



παράρτημα YES or NO ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παράρτημα YES or NO ?   παράρτημα YES or NO ? Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 13:22

Παναγιώτη πολύ σεβαστή και εσένα η άποψή σου, προσωπικά ξέρεις πόσο σε εκτιμάω και καμία λέσχη του κόσμου δεν θα μου επέβαλε να μην σε κάνω παρέα...

Τώρα εάν θέλουμε να μην ανήκουμε κάπου αυτό δεν επηρεάζει την παρέα ή ότι άλλο.

Το θέμα παραρτήματος είναι σε περίπτωση που θέλουμε να κάνουμε κάτι επίσημα και θα χρησιμοποιήσουμε το όνομα της Λέσχης....εάν κάνουμε ποτέ (δηλαδή μπορεί και να μην το χρησιμοποιήσουμε ποτέ)

Εσύ που διοργάνωσες π.χ. το σεμινάριο, χρειάζεται να μην είσαι μέλος της Λέσχης για να λάβει μέρος κάποιος? ΕΓΩ που είμαι μέλος της Λέσχης είμαι ανεπιθύμητος δηλαδή?

Η παρέα δηλαδή χάλασε από την στιγμή που οργανώθηκε Λέσχη??????? Δεν υπήρξαν άλλοι παράγοντες???? (που εγώ δεν τους ξέρω γιατί είμαι νέος σχετικά).

Παναγιώτη ότι και να γίνει θα είσαι μέλος αυτή της παρέας είτε το θές είτε όχι.... (Γιατί παρέα χωρίς παίτο είναι σκατά)

Αυτά και τα υπόλοιπα ότι θες από κοντά Παναγιώτη....


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tanuki
Member
Member
tanuki

Registration date : 17/04/2009

παράρτημα YES or NO ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παράρτημα YES or NO ?   παράρτημα YES or NO ? Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 13:46

moystakias έγραψε:
Γιάννη θα χαρώ να τα πούμε από κοντά το απόγευμα!!!

εύλογες ερωτήσεις που θα απαντηθούν!!!


Το απογευμα δυστηχώς εγώ δουλεύω μέχρι τις εννεα άρα δεν θα μπορέσω.
Πάντως θα ενημερωθώ για τα λεχθέντα και θα επανελθω με τις απόψεις μου στο καφέ της Τετάρτης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



παράρτημα YES or NO ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παράρτημα YES or NO ?   παράρτημα YES or NO ? Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 13:51

tanouki έγραψε:
moystakias έγραψε:
Γιάννη θα χαρώ να τα πούμε από κοντά το απόγευμα!!!

εύλογες ερωτήσεις που θα απαντηθούν!!!


Το απογευμα δυστηχώς εγώ δουλεύω μέχρι τις εννεα άρα δεν θα μπορέσω.
Πάντως θα ενημερωθώ για τα λεχθέντα και θα επανελθω με τις απόψεις μου στο καφέ της Τετάρτης.

Ok Γιάννη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nickname
Member
Member
nickname

Ηλικία : 35
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 04/08/2009

παράρτημα YES or NO ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παράρτημα YES or NO ?   παράρτημα YES or NO ? Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 14:27

Στην Κρήτη νομίζω ότι δεν υπάρχει λόγος ύπαρξης λέσχης και εξηγώ

Δεν είναι πόλη είναι ολόκληρο νησί, να πεις ότι σε 5 λεπτά είσαι στη λέσχη ή οτιδήποτε τέτοιο, εγώ προσωπικά δεν θα γραφόμουν σε λέσχη η οποία δεν είναι τουλάχιστον στην πόλη που μένω.

Σε σχέση με το προηγούμενο , τα πιο ενεργά μέλη στο φόρουμ είναι 15 στο Ηράκλειο 2-3 στο Ρέθυμνο άλλοι 4-5 στα Χανιά και άλλοι 2 στο Λασίθι . Δηλαδή 25 άτομα μάξιμουμ με αρκετά μεγάλες και βαρετές αποστάσεις μεταξύ τους .

Τέλος όπως έχετε παρατηρήσει και στα μεγάλα events του κρητικού κλιμακίου είναι δύσκολο να είναι όλοι ευχαριστημένοι , όσον αφορά τις αποστάσεις ανάλογα το που μένει .

Τέλος αυτό που λέγαμε και παλιά για ένα σπίτι και λέσχη και οτιδήποτε τέτοιο με βρίσκει θετικό αλλά το θεωρώ μαλακί@ την ύπαρξη λέσχης σε απόσταση 70 χμέτρων και πάνω από το σπίτι σου.Όπου αλλού κάνουν παραρτήματα , κάνουν σε επίπεδο πόλης άντε και Νομού όχι ολόκληρης περιφέρειας

:drunken:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

παράρτημα YES or NO ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παράρτημα YES or NO ?   παράρτημα YES or NO ? Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 15:05

Κοπέλια τη καλησπέρα μου να 'χετε!!!
Παρελθοντικά είχα τοποθετηθεί επί του θέματος, σε προφορική κουβέντα μας στην Ιεράπετρα, εξακολοθώ να εμμένω στην αρχική μου άποψη, ότι δηλαδή δε χρειαζόμαστε την ύπαρξη παραρτήματος της λέσχης εδώ στο Ηράκλειο. Στην Αθήνα όπου εδρεύει και η λέσχη το τελευταίο καιρό τρώνε τα μουστάκια τους, τσακώνονται για το "αφεντικό" του παρόντος φόρουμ, ιδρύσανε νέο φόρουμ για τα μέλη της λέσχης.. κ.ο.κ. με αποτέλεσμα το μόνο που καταφέρανε (κατά την άποψή μου πάντα) ήταν να προκαλέσουν διχασμό, προσωπικές έριδες, φασαρίες κλπ κλπ. Μου εγγυάται κανείς ότι δε θα συμβεί κάτι παρόμοιο εδώ στη Κρήτη?? Σίγουρα στο χέρι μας έιναι αλλά ας μη ξεχνάμε ότι είμαστε άνθρωποι με αδυναμίες και ελαττώματα, ο συνδικαλισμός εδώ περισσεύει, το νόημα ακόμα το κρατάμε εδώ... συνεχίζουμε να κάνουμε βόλτες... τρώμε, πίνουμε, σε λίγες μέρες θα πάμε και στο σχολειό.... ΔΕΝ ΧΡΕΙΆΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΟΥΜΕ ΣΤΗ ΠΑΓΙΔΑ ΤΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΛΕΣΧΗΣ ΚΡΗΤΙΚΩΝ.
Καλά είμαστε όπως έιμαστε, καλά περνάμε έτσι, σε πολλά συμφωνούμε σε άλλα όχι αλλα παντα στο τέλος σπαμάρουμε και γελάμε, ας μη πειραματιστούμε και ρισκάρουμε την όμορφη κατάσταση που επικρατεί εδώ! ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΤΕΛΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΑΤΙΚΑ ΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΕΝΟΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΥΠΟ ΤΗΝ ΑΙΓΙΔΑ ΤΟΥ V-STROM HELLAS CLUB ΑΦΟΥ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΧΑΛΟ.... να μου λείπουν τέτοιες καταστάσεις... μα κάθε μέρα λόγω δουλειάς μέσα στα καταστατικά και στη γραφειοκρατία είμαι! Ας είναι η παρέα μας παράδειγμα για όλους τους συμφορουμίτες στην Ελλάδα, ας παραμείνουμε αξιοζήλευτοι!!!!
Έχουμε καταντήσει να έχουμε φόρουμ V-stromaδων, φόρουμ λέσχης V-strom hellas, site v-strom.gr, ε μα ήντα διάολο θα γίνει τελικά... ας μην επηρεαζόμαστε από τη πρωτευουσα και ας κοιτάξουμε εδώ να περνάμε καλά και να απολαμβάνουμε τις βόλτες με τις μηχανάρες μας...
Ελπίζω να μη σας κούρασα
Νώντα σήμερα λόγω δουλειάς δε θα μπορέσω να σμίξουμε!!

Φιλικά πάντα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

παράρτημα YES or NO ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παράρτημα YES or NO ?   παράρτημα YES or NO ? Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 15:24

Neutral
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vezouvios
Administrator
Administrator
Vezouvios

Ηλικία : 45
Τόπος : Mακεδονια
Registration date : 09/10/2009

παράρτημα YES or NO ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παράρτημα YES or NO ?   παράρτημα YES or NO ? Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 16:02

GOEF έγραψε:
Κοπέλια τη καλησπέρα μου να 'χετε!!!
Παρελθοντικά είχα τοποθετηθεί επί του θέματος, σε προφορική κουβέντα μας στην Ιεράπετρα, εξακολοθώ να εμμένω στην αρχική μου άποψη, ότι δηλαδή δε χρειαζόμαστε την ύπαρξη παραρτήματος της λέσχης εδώ στο Ηράκλειο. Στην Αθήνα όπου εδρεύει και η λέσχη το τελευταίο καιρό τρώνε τα μουστάκια τους, τσακώνονται για το "αφεντικό" του παρόντος φόρουμ, ιδρύσανε νέο φόρουμ για τα μέλη της λέσχης.. κ.ο.κ. με αποτέλεσμα το μόνο που καταφέρανε (κατά την άποψή μου πάντα) ήταν να προκαλέσουν διχασμό, προσωπικές έριδες, φασαρίες κλπ κλπ. Μου εγγυάται κανείς ότι δε θα συμβεί κάτι παρόμοιο εδώ στη Κρήτη?? Σίγουρα στο χέρι μας έιναι αλλά ας μη ξεχνάμε ότι είμαστε άνθρωποι με αδυναμίες και ελαττώματα, ο συνδικαλισμός εδώ περισσεύει, το νόημα ακόμα το κρατάμε εδώ... συνεχίζουμε να κάνουμε βόλτες... τρώμε, πίνουμε, σε λίγες μέρες θα πάμε και στο σχολειό.... ΔΕΝ ΧΡΕΙΆΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΟΥΜΕ ΣΤΗ ΠΑΓΙΔΑ ΤΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΛΕΣΧΗΣ ΚΡΗΤΙΚΩΝ.
Καλά είμαστε όπως έιμαστε, καλά περνάμε έτσι, σε πολλά συμφωνούμε σε άλλα όχι αλλα παντα στο τέλος σπαμάρουμε και γελάμε, ας μη πειραματιστούμε και ρισκάρουμε την όμορφη κατάσταση που επικρατεί εδώ! ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΤΕΛΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΑΤΙΚΑ ΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΕΝΟΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΥΠΟ ΤΗΝ ΑΙΓΙΔΑ ΤΟΥ V-STROM HELLAS CLUB ΑΦΟΥ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΧΑΛΟ.... να μου λείπουν τέτοιες καταστάσεις... μα κάθε μέρα λόγω δουλειάς μέσα στα καταστατικά και στη γραφειοκρατία είμαι! Ας είναι η παρέα μας παράδειγμα για όλους τους συμφορουμίτες στην Ελλάδα, ας παραμείνουμε αξιοζήλευτοι!!!!
Έχουμε καταντήσει να έχουμε φόρουμ V-stromaδων, φόρουμ λέσχης V-strom hellas, site v-strom.gr, ε μα ήντα διάολο θα γίνει τελικά... ας μην επηρεαζόμαστε από τη πρωτευουσα και ας κοιτάξουμε εδώ να περνάμε καλά και να απολαμβάνουμε τις βόλτες με τις μηχανάρες μας...
Ελπίζω να μη σας κούρασα
Νώντα σήμερα λόγω δουλειάς δε θα μπορέσω να σμίξουμε!!

Φιλικά πάντα!!!

Να ηξερες μονο ποσο συμφωνω με 1000+ σε αυτα που εγραψες!
Μονο σε ενα διαφωνω μαζι σου.
Οτι και η δικια μας παρεα οι βορειοι ειναι αξιοζηλευτοι!
Και δεν ανηκει πουθενα. OK

_________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Θεσσαλονικη.Ελλας
www.vstromhellasforum.com
Email:vezouvios@vstromhellasforum.com
Vstrom -650 K4  Vstrom -1000 K7. MTS 1200s K16

παράρτημα YES or NO ? Anim_77de2acd-f78b-e4a4-21de-bcd392d7392b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ESCOBAR
Member
Member
ESCOBAR

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 29/11/2009

παράρτημα YES or NO ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παράρτημα YES or NO ?   παράρτημα YES or NO ? Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 16:32

GOEF έγραψε:
Κοπέλια τη καλησπέρα μου να 'χετε!!!
Παρελθοντικά είχα τοποθετηθεί επί του θέματος, σε προφορική κουβέντα μας στην Ιεράπετρα, εξακολοθώ να εμμένω στην αρχική μου άποψη, ότι δηλαδή δε χρειαζόμαστε την ύπαρξη παραρτήματος της λέσχης εδώ στο Ηράκλειο. Στην Αθήνα όπου εδρεύει και η λέσχη το τελευταίο καιρό τρώνε τα μουστάκια τους, τσακώνονται για το "αφεντικό" του παρόντος φόρουμ, ιδρύσανε νέο φόρουμ για τα μέλη της λέσχης.. κ.ο.κ. με αποτέλεσμα το μόνο που καταφέρανε (κατά την άποψή μου πάντα) ήταν να προκαλέσουν διχασμό, προσωπικές έριδες, φασαρίες κλπ κλπ. Μου εγγυάται κανείς ότι δε θα συμβεί κάτι παρόμοιο εδώ στη Κρήτη?? Σίγουρα στο χέρι μας έιναι αλλά ας μη ξεχνάμε ότι είμαστε άνθρωποι με αδυναμίες και ελαττώματα, ο συνδικαλισμός εδώ περισσεύει, το νόημα ακόμα το κρατάμε εδώ... συνεχίζουμε να κάνουμε βόλτες... τρώμε, πίνουμε, σε λίγες μέρες θα πάμε και στο σχολειό.... ΔΕΝ ΧΡΕΙΆΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΟΥΜΕ ΣΤΗ ΠΑΓΙΔΑ ΤΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΛΕΣΧΗΣ ΚΡΗΤΙΚΩΝ.
Καλά είμαστε όπως έιμαστε, καλά περνάμε έτσι, σε πολλά συμφωνούμε σε άλλα όχι αλλα παντα στο τέλος σπαμάρουμε και γελάμε, ας μη πειραματιστούμε και ρισκάρουμε την όμορφη κατάσταση που επικρατεί εδώ! ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΤΕΛΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΑΤΙΚΑ ΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΕΝΟΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΥΠΟ ΤΗΝ ΑΙΓΙΔΑ ΤΟΥ V-STROM HELLAS CLUB ΑΦΟΥ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΧΑΛΟ.... να μου λείπουν τέτοιες καταστάσεις... μα κάθε μέρα λόγω δουλειάς μέσα στα καταστατικά και στη γραφειοκρατία είμαι! Ας είναι η παρέα μας παράδειγμα για όλους τους συμφορουμίτες στην Ελλάδα, ας παραμείνουμε αξιοζήλευτοι!!!!
Έχουμε καταντήσει να έχουμε φόρουμ V-stromaδων, φόρουμ λέσχης V-strom hellas, site v-strom.gr, ε μα ήντα διάολο θα γίνει τελικά... ας μην επηρεαζόμαστε από τη πρωτευουσα και ας κοιτάξουμε εδώ να περνάμε καλά και να απολαμβάνουμε τις βόλτες με τις μηχανάρες μας...
Ελπίζω να μη σας κούρασα
Νώντα σήμερα λόγω δουλειάς δε θα μπορέσω να σμίξουμε!!

Φιλικά πάντα!!!


+ VSTROM VSTROM VSTROM VSTROM VSTROM VSTROM VSTROM 10000000000000000000000000000000000000+
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://PAOKFC.GR
apopsi21
Member
Member
apopsi21

Ηλικία : 50
Τόπος : Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 07/01/2010

παράρτημα YES or NO ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παράρτημα YES or NO ?   παράρτημα YES or NO ? Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 18:24

GOEF έγραψε:
Στην Αθήνα όπου εδρεύει και η λέσχη το τελευταίο καιρό τρώνε τα μουστάκια τους, τσακώνονται για το "αφεντικό" του παρόντος φόρουμ, ιδρύσανε νέο φόρουμ για τα μέλη της λέσχης.. κ.ο.κ. με αποτέλεσμα το μόνο που καταφέρανε (κατά την άποψή μου πάντα) ήταν να προκαλέσουν διχασμό, προσωπικές έριδες, φασαρίες κλπ κλπ
Παιδια γεια σας και απο εμενα
θελω να απαντησω πανω στα γραφομενα που κατα την ταπεινη μου apopsi ειναι λαθος τι εννοω
δεν εχει γινει κανενα μπαχαλο,ουτε εχει προκληθει διχασμος,ουτε εχουν γινει φασαριες για το θεμα του νεου φορουμ ειμαι Αθηνα, ειμαι συχνα στην λεσχη, μιλαω με κοσμο και δεν εχει γινει τιποτα απολυτος
Τωρα να κανετε υποθεσεις οτι σκοτωθηκαν στην Αθηνα και κατι τετοια δεν οδηγει πουθενα
καλο ειναι να ρωτησετε πρωτα να σας πουν τι εχει γινει, και μετα πειτε οτι θελετε αλλα με εικασιες δεν βγαινει ακρη





GOEF έγραψε:
ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΤΕΛΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΑΤΙΚΑ ΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΕΝΟΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΥΠΟ ΤΗΝ ΑΙΓΙΔΑ ΤΟΥ V-STROM HELLAS CLUB ΑΦΟΥ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΧΑΛΟ.... να μου λείπουν τέτοιες καταστάσεις...

Η απαντηση σε αυτο ειναι η παραπανω
ΡΩΤΑΜΕ , ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ, ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΙΛΑΜΕ



Σε γενικες γραμμες δεν ειπα οτι εισαι λαθος δλδ οτι εχεις επιφυλαξεις καλα κανεις και τις εχεις, αλλα , το να κατηγορεις και να λες πραγματα τα οποια δεν τα εχεις διασταυρωσει πρωτα , ειναι αδικο.
Τωρα αν υπαρχουν ατομα που σου εχουν μεταφερει γεγονοτα και σου εχουν πει οτι αυτα συμβαινουν
πιστεψεμε, σου λενε ανακριβειες

παντα φιλικα
Αντωνης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apopsi21
Member
Member
apopsi21

Ηλικία : 50
Τόπος : Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 07/01/2010

παράρτημα YES or NO ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παράρτημα YES or NO ?   παράρτημα YES or NO ? Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 18:26

vezouvios έγραψε:


Να ηξερες μονο ποσο συμφωνω με 1000+ σε αυτα που εγραψες!
Μονο σε ενα διαφωνω μαζι σου.
Οτι και η δικια μας παρεα οι βορειοι ειναι αξιοζηλευτοι!
Και δεν ανηκει πουθενα. OK

παράρτημα YES or NO ? 8117 παράρτημα YES or NO ? 8117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

παράρτημα YES or NO ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παράρτημα YES or NO ?   παράρτημα YES or NO ? Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 18:30

sorry για το SPAM

vezouvios έγραψε:
GOEF έγραψε:
Κοπέλια τη καλησπέρα μου να 'χετε!!!
Παρελθοντικά είχα τοποθετηθεί επί του θέματος, σε προφορική κουβέντα μας στην Ιεράπετρα, εξακολοθώ να εμμένω στην αρχική μου άποψη, ότι δηλαδή δε χρειαζόμαστε την ύπαρξη παραρτήματος της λέσχης εδώ στο Ηράκλειο. Στην Αθήνα όπου εδρεύει και η λέσχη το τελευταίο καιρό τρώνε τα μουστάκια τους, τσακώνονται για το "αφεντικό" του παρόντος φόρουμ, ιδρύσανε νέο φόρουμ για τα μέλη της λέσχης.. κ.ο.κ. με αποτέλεσμα το μόνο που καταφέρανε (κατά την άποψή μου πάντα) ήταν να προκαλέσουν διχασμό, προσωπικές έριδες, φασαρίες κλπ κλπ. Μου εγγυάται κανείς ότι δε θα συμβεί κάτι παρόμοιο εδώ στη Κρήτη?? Σίγουρα στο χέρι μας έιναι αλλά ας μη ξεχνάμε ότι είμαστε άνθρωποι με αδυναμίες και ελαττώματα, ο συνδικαλισμός εδώ περισσεύει, το νόημα ακόμα το κρατάμε εδώ... συνεχίζουμε να κάνουμε βόλτες... τρώμε, πίνουμε, σε λίγες μέρες θα πάμε και στο σχολειό.... ΔΕΝ ΧΡΕΙΆΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΟΥΜΕ ΣΤΗ ΠΑΓΙΔΑ ΤΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΛΕΣΧΗΣ ΚΡΗΤΙΚΩΝ.
Καλά είμαστε όπως έιμαστε, καλά περνάμε έτσι, σε πολλά συμφωνούμε σε άλλα όχι αλλα παντα στο τέλος σπαμάρουμε και γελάμε, ας μη πειραματιστούμε και ρισκάρουμε την όμορφη κατάσταση που επικρατεί εδώ! ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΤΕΛΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΑΤΙΚΑ ΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΕΝΟΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΥΠΟ ΤΗΝ ΑΙΓΙΔΑ ΤΟΥ V-STROM HELLAS CLUB ΑΦΟΥ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΧΑΛΟ.... να μου λείπουν τέτοιες καταστάσεις... μα κάθε μέρα λόγω δουλειάς μέσα στα καταστατικά και στη γραφειοκρατία είμαι! Ας είναι η παρέα μας παράδειγμα για όλους τους συμφορουμίτες στην Ελλάδα, ας παραμείνουμε αξιοζήλευτοι!!!!
Έχουμε καταντήσει να έχουμε φόρουμ V-stromaδων, φόρουμ λέσχης V-strom hellas, site v-strom.gr, ε μα ήντα διάολο θα γίνει τελικά... ας μην επηρεαζόμαστε από τη πρωτευουσα και ας κοιτάξουμε εδώ να περνάμε καλά και να απολαμβάνουμε τις βόλτες με τις μηχανάρες μας...
Ελπίζω να μη σας κούρασα
Νώντα σήμερα λόγω δουλειάς δε θα μπορέσω να σμίξουμε!!

Φιλικά πάντα!!!

Να ηξερες μονο ποσο συμφωνω με 1000+ σε αυτα που εγραψες!
Μονο σε ενα διαφωνω μαζι σου.
Οτι και η δικια μας παρεα οι βορειοι ειναι αξιοζηλευτοι!
Και δεν ανηκει πουθενα. OK

1+ και απο εμένα στον GOEF
και 1 ακόμα + στον vezouvio...και η δικιά μας παρέα είναι κάτσε καλάπαράρτημα YES or NO ? Seesaw10

συνεχίστε παρακαλώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

παράρτημα YES or NO ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παράρτημα YES or NO ?   παράρτημα YES or NO ? Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 18:57

GOEF έγραψε:
Κοπέλια τη καλησπέρα μου να 'χετε!!!
Παρελθοντικά είχα τοποθετηθεί επί του θέματος, σε προφορική κουβέντα μας στην Ιεράπετρα, εξακολοθώ να εμμένω στην αρχική μου άποψη, ότι δηλαδή δε χρειαζόμαστε την ύπαρξη παραρτήματος της λέσχης εδώ στο Ηράκλειο. Στην Αθήνα όπου εδρεύει και η λέσχη το τελευταίο καιρό τρώνε τα μουστάκια τους, τσακώνονται για το "αφεντικό" του παρόντος φόρουμ, ιδρύσανε νέο φόρουμ για τα μέλη της λέσχης.. κ.ο.κ. με αποτέλεσμα το μόνο που καταφέρανε (κατά την άποψή μου πάντα) ήταν να προκαλέσουν διχασμό, προσωπικές έριδες, φασαρίες κλπ κλπ. Μου εγγυάται κανείς ότι δε θα συμβεί κάτι παρόμοιο εδώ στη Κρήτη?? Σίγουρα στο χέρι μας έιναι αλλά ας μη ξεχνάμε ότι είμαστε άνθρωποι με αδυναμίες και ελαττώματα, ο συνδικαλισμός εδώ περισσεύει, το νόημα ακόμα το κρατάμε εδώ... συνεχίζουμε να κάνουμε βόλτες... τρώμε, πίνουμε, σε λίγες μέρες θα πάμε και στο σχολειό.... ΔΕΝ ΧΡΕΙΆΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΟΥΜΕ ΣΤΗ ΠΑΓΙΔΑ ΤΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΛΕΣΧΗΣ ΚΡΗΤΙΚΩΝ.
Καλά είμαστε όπως έιμαστε, καλά περνάμε έτσι, σε πολλά συμφωνούμε σε άλλα όχι αλλα παντα στο τέλος σπαμάρουμε και γελάμε, ας μη πειραματιστούμε και ρισκάρουμε την όμορφη κατάσταση που επικρατεί εδώ! ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΤΕΛΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΑΤΙΚΑ ΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΕΝΟΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΥΠΟ ΤΗΝ ΑΙΓΙΔΑ ΤΟΥ V-STROM HELLAS CLUB ΑΦΟΥ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΧΑΛΟ.... να μου λείπουν τέτοιες καταστάσεις... μα κάθε μέρα λόγω δουλειάς μέσα στα καταστατικά και στη γραφειοκρατία είμαι! Ας είναι η παρέα μας παράδειγμα για όλους τους συμφορουμίτες στην Ελλάδα, ας παραμείνουμε αξιοζήλευτοι!!!!
Έχουμε καταντήσει να έχουμε φόρουμ V-stromaδων, φόρουμ λέσχης V-strom hellas, site v-strom.gr, ε μα ήντα διάολο θα γίνει τελικά... ας μην επηρεαζόμαστε από τη πρωτευουσα και ας κοιτάξουμε εδώ να περνάμε καλά και να απολαμβάνουμε τις βόλτες με τις μηχανάρες μας...
Ελπίζω να μη σας κούρασα
Νώντα σήμερα λόγω δουλειάς δε θα μπορέσω να σμίξουμε!!

Φιλικά πάντα!!!

να αγιασει το χερι που τα γραψε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


μπραβο αγορινα μου 100% μαζι σου.
μην χαλασετε το παρεακι σας μεινετε ετσι οπως σας γνωρισαμε απο δω μεσα και ολα θα ειναι οπως τα θετε ρε αδερφια.
η αποφαση ειναι δικη σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

παράρτημα YES or NO ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: