Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Periklas

Periklas

Ηλικία : 36
Τόπος : Agrinio
Registration date : 25/09/2010

Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid   Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Icon_minitimeΤρι Οκτ 12 2010, 12:28

Εποικοινώνησα με τον αντιπρόσωπο στην πάτρα για την εξής αγορά
http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?products_id=4810&osCsid=d6415da291177931a363cf112e4bf287
το ζευγάρι κοστίζει 40 ευρό περίπου με 10 ζευγαρια πηγαινει στα 35,80 ευρώ / ζευγάρι

Να και το Mail
Αγαπητέ κύριε ,

Σας ευχαριστούμε για την επικοινωνία. Σχετικά με την ερώτησή σας,η τιμή του σετ των καθρεπτών για 10 ζευγάρια διαμορφώνεται στα 35,80 ευρώ / ζευγάρι . Για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.

Με εκτίμηση,
Τμήμα εξυπηρέτησης πελατών
Τι λέτε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid   Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Icon_minitimeΤρι Οκτ 12 2010, 13:47

Λέμε πως ξεκινάμε ΠΡΩΤΑ από το "Βελτιώσεις - Αξεσουάρ" και αν υπάρξει ενδιαφέρον, μετά το μεταφέρουμε στα "Power Buy".

merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid   Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Icon_minitimeΤρι Οκτ 12 2010, 14:57

Ωραίοι, διαφορετικοί ...

Αν κάνουν για τα δικά μας το πιθανότερο να είμαι μέσα, αν και στις extra εικόνες που δείχνουν τον καθρέφτη από πίσω, δεν ξεκαθαρίζω με ποιό τρόπο σφίγγει πάνω στο μπράτσο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid   Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Icon_minitimeΤρι Οκτ 12 2010, 15:01

χαρλεάδες Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid   Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Icon_minitimeΤρι Οκτ 12 2010, 15:07

Και αυτοί καλοί είναι.............

[img]Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Mm01bk Uploaded with ImageShack.us[/img]

cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid   Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Icon_minitimeΤρι Οκτ 12 2010, 15:11

Ω, ρε πολύ κράξιμο πέφτει.

Γιατί ρε γαμώτο, εμένα μου φέρνουν λίγο και στο σχήμα των φώτων.

Είναι και διαφορετικοί !!!

Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid L1002845universalliiimi


Έχει επεξεργασθεί από τον/την badouras στις Τρι Οκτ 12 2010, 15:13, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid   Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Icon_minitimeΤρι Οκτ 12 2010, 15:12

Ρε Αντώνη ποιος σου είπε ότι πέφτει κράξιμο μου αρέσουν πραγματικά και αυτοί και οι άλλοι!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid   Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Icon_minitimeΤρι Οκτ 12 2010, 15:13

Δηλαδή εδω μέσα όλοι είμαστε αεροδυναμικοί miffy miffy miffy miffy ???????????

Υπάρχουν αυτοί που γουστάρουν trackdays και αυτοί σαν και μένα που γουστάρουν take it easy natural road days!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fanis
Member
Member
Fanis

Ηλικία : 48
Τόπος : Μαρουσι-Βονιτσα
Registration date : 20/10/2008

Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid   Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Icon_minitimeΤρι Οκτ 12 2010, 15:19

Periklas έγραψε:
Εποικοινώνησα με τον αντιπρόσωπο στην πάτρα για την εξής αγορά
http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?products_id=4810&osCsid=d6415da291177931a363cf112e4bf287
το ζευγάρι κοστίζει 40 ευρό περίπου με 10 ζευγαρια πηγαινει στα 35,80 ευρώ / ζευγάρι

τους φοραει ο Γιωργος(groi1000) και ειναι πολυ ομορφοι.μου εκαναν εντυπωση οταν τους ειδα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Periklas

Periklas

Ηλικία : 36
Τόπος : Agrinio
Registration date : 25/09/2010

Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid   Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Icon_minitimeΤρι Οκτ 12 2010, 15:41

massai έγραψε:
Λέμε πως ξεκινάμε ΠΡΩΤΑ από το "Βελτιώσεις - Αξεσουάρ" και αν υπάρξει ενδιαφέρον, μετά το μεταφέρουμε στα "Power Buy".

merci
είναι η πρώτη απόπειρα μου για PB και ομολογώ πως δεν το ήξερα.θα μπορούσε κάποιος να το μεταφέρει εκεί από τους moderators.thx... Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid 328167
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid   Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Icon_minitimeΤρι Οκτ 12 2010, 17:59

Periklas έγραψε:
massai έγραψε:
Λέμε πως ξεκινάμε ΠΡΩΤΑ από το "Βελτιώσεις - Αξεσουάρ" και αν υπάρξει ενδιαφέρον, μετά το μεταφέρουμε στα "Power Buy".

merci
είναι η πρώτη απόπειρα μου για PB και ομολογώ πως δεν το ήξερα.θα μπορούσε κάποιος να το μεταφέρει εκεί από τους moderators.thx... Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid 328167

μου αρέσεις, έχεις όρεξη, μην την χάσεις. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Periklas

Periklas

Ηλικία : 36
Τόπος : Agrinio
Registration date : 25/09/2010

Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid   Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Icon_minitimeΤετ Οκτ 13 2010, 09:06

1.Periklas
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Σε περίπτωση που θελήσουν και άλλοι ας μπούνε στην λίστα και θα σας ενημερώσω για διαθεσιμότητα!η αποστολή θα γίνει με ΚΤΕΛ για Αθήνα σεια διευθηνση και από εκεί θα τα βρείτε μεταξύ σας οποίος αναλάβει ευχαριστώ! Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid 316594
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JackDan

JackDan

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα - Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/07/2010

Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid   Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Icon_minitimeΤετ Οκτ 13 2010, 16:50

Εγώ τους έχω εδώ και 3 μήνες. Ειναι όμορφοι (για τα δικά μου γούστα) και μπαίνουν και έυκολα. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid   Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Icon_minitimeΤετ Οκτ 13 2010, 16:53

δεν βαζεις καμια φωτο να τους δουμε φορεμενους???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid   Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Icon_minitimeΤετ Οκτ 13 2010, 17:41

JackDan έγραψε:
Εγώ τους έχω εδώ και 3 μήνες. Ειναι όμορφοι (για τα δικά μου γούστα) και μπαίνουν και έυκολα. Very Happy


στις extra εικόνες του site που δείχνουν τον καθρέφτη από πίσω, δεν ξεκαθαρίζω με ποιό τρόπο σφίγγει πάνω στο μπράτσο.
Σφίγγουν αρκετά ώστε να είναι safe ???
Όπως είπε και ο akaliptos δε κάνεις το κόπο να τους βγάλεις καμιά photo να τους δούμε φορεμένους ???
Ευχαριστώ πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid   Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Icon_minitimeΤετ Οκτ 13 2010, 17:53

Παιδιά θα πώ μία πολύ πρόσφατη εμπειρία μου και ζητώ την άποψη/συμβουλή σας.Στη Συγγρού,σε κάποια φάση 200ρίζω (+) και προσπαθώντας να δώ από τους εν λόγω καθρέπτες,είδα μία θολούρα σα να συντόνιζαν ένα πράγμα,με αποτέλεσμα να μη μπορώ να δώ τους πίσω μου.Πείτε μου τί μπορεί να φταίει σας παρακαλώ.Η τοποθέτησή τους ή κάτι άλλο?Συγνώμη για το spam,απλά ήθελα να το αναφέρω αυτό confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid   Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Icon_minitimeΤετ Οκτ 13 2010, 18:09

groi1000 έγραψε:
Παιδιά θα πώ μία πολύ πρόσφατη εμπειρία μου και ζητώ την άποψη/συμβουλή σας.Στη Συγγρού,σε κάποια φάση 200ρίζω (+) και προσπαθώντας να δώ από τους εν λόγω καθρέπτες,είδα μία θολούρα σα να συντόνιζαν ένα πράγμα,με αποτέλεσμα να μη μπορώ να δώ τους πίσω μου.Πείτε μου τί μπορεί να φταίει σας παρακαλώ.Η τοποθέτησή τους ή κάτι άλλο?Συγνώμη για το spam,απλά ήθελα να το αναφέρω αυτό confused


Με 200+ είναι αφύσικο να το κάνουν αυτό ???

Εξάλλου τι να δεις πίσω σου,
αυτούς που πάνε 201+ ???

Laughing Laughing Laughing

Στις extra εικόνες του site που δείχνουν τον καθρέφτη από πίσω, δεν ξεκαθαρίζω με ποιό τρόπο σφίγγει πάνω στο μπράτσο.
Σφίγγουν αρκετά ώστε να είναι safe ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid   Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Icon_minitimeΤετ Οκτ 13 2010, 18:22

Mia χαρά safe είναι αδερφέ μου success Όσο για το αν είναι φυσικό ή αφύσικο,με τους ''μαμά'' καθρέπτες δεν είχα τέτοιο φαινόμενο σε μεγάλες ταχύτητες.Γι'αυτό ρώτησα τί μπορεί να πηγαίνει λάθος scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid   Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Icon_minitimeΤετ Οκτ 13 2010, 18:25

groi1000 έγραψε:
Mia χαρά safe είναι αδερφέ μου success Όσο για το αν είναι φυσικό ή αφύσικο,με τους ''μαμά'' καθρέπτες δεν είχα τέτοιο φαινόμενο σε μεγάλες ταχύτητες.Γι'αυτό ρώτησα τί μπορεί να πηγαίνει λάθος scratch


merci για την άμεση απάντηση και
διακριτικά αποχωρώ από την κουβέντα
μια και οι εμπειρίες μου περιορίζονται στα κάτω από 200 km/h.

Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JackDan

JackDan

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα - Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/07/2010

Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid   Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Icon_minitimeΤετ Οκτ 13 2010, 19:13

Θα είμαι σήμερα στην λεσχη για όποιον θέλει να τους δει φορεμένους. Ας με αναζητήσει κάποιος. Συνήθως κάθομαι προς τα μέσα.
Έχω και κάποιες photos στοις οποίες φαίνονται. Πάρτε μια γέυση.
http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f28/topic-t9720.htm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
captain george

captain george

Ηλικία : 57
Registration date : 13/05/2009

Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid   Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Icon_minitimeΤετ Οκτ 13 2010, 19:39

JackDan έγραψε:
Εγώ τους έχω εδώ και 3 μήνες. Ειναι όμορφοι (για τα δικά μου γούστα) και μπαίνουν και έυκολα. Very Happy

Σε παρακαλώ πες μας αν εκτός από όμορφοι είναι και χρηστικοί, δηλαδή το οπτικό σου πεδίο προς τα πίσω περιορίστικε ή είναι αντιστοιχο με τους μαμα καθρέπτες που προσωπικά νομίζω ότι δεν είναι ιδιαίτερα όμορφοι αλλά κάνουν καλά την δουλειά τους σαν καθρέπτες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Periklas

Periklas

Ηλικία : 36
Τόπος : Agrinio
Registration date : 25/09/2010

Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid   Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Icon_minitimeΠεμ Οκτ 14 2010, 14:04

Jack ρίξε μια φότο σε παρακαλώ αν μπορείς για ναδουνε και οι άλλοι πως είναι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JackDan

JackDan

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα - Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/07/2010

Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid   Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Icon_minitimeΠεμ Οκτ 14 2010, 17:46

Για το θέμα του οπτικου πεδίου δεν ξέρω τι να πω. Για μένα είναι θεμα συνήθειας. Στην άρχη δυσκολέυεσαι αλλα είναι μέχρι να προσαρμοστείς στο "νεο" οπτικο πεδίο. Σίγουρα δεν έχεις το μεγάλο άνοιγμα που έχεις με τους μαμά αλλα και αυτό ειναι θέμα να συνηθίσεις να βλεπεις αυτά που πρέπει να βλεπεις με τους νέους καθρεφτες. Δεν ξέρω αν μπορώ να το εξηγήσω καλύτερα.

Για photos φίλε Periklas έδωσα link στο πιο απο πάνω post μου με photos οπου έχουν τους καθρεφτες πάνω στη μηχανή για να μην επιβαρύνω το forum και το post με extra photos.
http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f28/topic-t9720.htm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Periklas

Periklas

Ηλικία : 36
Τόπος : Agrinio
Registration date : 25/09/2010

Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid   Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Icon_minitimeΠεμ Οκτ 14 2010, 21:52

JackDan έγραψε:
Για το θέμα του οπτικου πεδίου δεν ξέρω τι να πω. Για μένα είναι θεμα συνήθειας. Στην άρχη δυσκολέυεσαι αλλα είναι μέχρι να προσαρμοστείς στο "νεο" οπτικο πεδίο. Σίγουρα δεν έχεις το μεγάλο άνοιγμα που έχεις με τους μαμά αλλα και αυτό ειναι θέμα να συνηθίσεις να βλεπεις αυτά που πρέπει να βλεπεις με τους νέους καθρεφτες. Δεν ξέρω αν μπορώ να το εξηγήσω καλύτερα.

Για photos φίλε Periklas έδωσα link στο πιο απο πάνω post μου με photos οπου έχουν τους καθρεφτες πάνω στη μηχανή για να μην επιβαρύνω το forum και το post με extra photos.
http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f28/topic-t9720.htm
ναι jack τώρα το είδα φίλος έχεις δίκιο.φαίνονται πανεμορφοι πάντως αν και το μωρό σου τους ομορφαίνει ;-Ρ bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fanfaras

fanfaras

Ηλικία : 36
Τόπος : θεσ/νικη-καστορια
Registration date : 06/09/2010

Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid   Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid Icon_minitimeΤετ Οκτ 20 2010, 22:47

τελικα παοδια τους ειδατε απο κοντα τους καθρεφτες????
τι σχολια εχουμε....? γιατι δειχνει ν με ενδιαφερει το θεμα,
αν και ειμαι αντιθετος στο να βαζω την ομορφια πάνω απο την χρησιμοτητα ενως αξεσουαρ οταν εχει να κανει με αντικειμενο που με "βοηθαει" στην οδηγηση μ...
αλλα νομιζω πως θα κανω μια εξαιρεση γιατι τους βρησκω αρκετα "κοντα" στους μαμα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Καθρέφτες universall_III_mirror_motoraid

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: