Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΧΟΥΦΤΕΣ ACERBIS με LED ή χωρίς

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nickname
Member
Member
nickname

Ηλικία : 35
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 04/08/2009

ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΧΟΥΦΤΕΣ ACERBIS με LED ή χωρίς   ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 00:50

Ο giolesvos είπε εγραψε αυτό σε μια αγγελία και το βάζω υπό συζήτηση ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς 451272



giorlesvos έγραψε:
Για οσους ενδιαφερονται για τις χουφτες της Acerbis με τα led εδω ειναι στην τιμη των 73,90 Ευρω.
http://motocosmos.gr/index.php/aksesouar-moto/emfanish/handguards/acerbis-scooter-handguards-universal-led-led.html

Αντε παμε για Power Buy?

Mονο να μας πει καποιος αν σιγουρα μπαινουν στο στρωμα, μην παθουμε καμια νηλα!!!


Όποιος ενδιαφέρεται ή το έχει ψάξει ας ρίξει τα φώτα του


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nickname στις Δευ Οκτ 04 2010, 01:30, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΟΥΦΤΕΣ ACERBIS με LED ή χωρίς   ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 00:51

http://www.gamoto.gr/product.asp?catid=4837

Εμένα μου αρέσουν αυτές, και, σίγουρα μπαίνουν στο στρώμα!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΟΥΦΤΕΣ ACERBIS με LED ή χωρίς   ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 00:55

Μιλάμε για χούφτες 114? το ΣΕΤ ?? Evil or Very Mad
Με 5-10? κολλάς led έξω από τις δικιές μας.. Rolling Eyes Cool

_________________
ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nickname
Member
Member
nickname

Ηλικία : 35
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 04/08/2009

ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΟΥΦΤΕΣ ACERBIS με LED ή χωρίς   ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 01:07

V.Stratos έγραψε:
Μιλάμε για χούφτες 114? το ΣΕΤ ?? Evil or Very Mad
Με 5-10? κολλάς led έξω από τις δικιές μας.. Rolling Eyes Cool

ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς 8117 δεν πιάνω κάτι μου φαίνεται
γιατί 114ευρώ το σετ ?
sos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΟΥΦΤΕΣ ACERBIS με LED ή χωρίς   ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 01:17

Για τον Νόντα το είπα..89? οι χούφτες + 25? τα led ξεχωριστά..Σαν αξεσουάρ δίνονται..

_________________
ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΟΥΦΤΕΣ ACERBIS με LED ή χωρίς   ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 02:35

φοράω τις πρώτες, καλές..
μου αρέσουν κ οι 2ες δεν τις έβαλα λόγω κόστους, ωστόσο είναι σταθερότερες.
όπως κ να έχει κ οι δύο στηρίζονται μόνο στο αντίβαρο κ δεν είναι προστασίας πτώσης αλλα μόνο από τον αέρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chdimis
Member
Member
chdimis

Ηλικία : 50
Τόπος : Βέροια
Registration date : 08/08/2008

ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΟΥΦΤΕΣ ACERBIS με LED ή χωρίς   ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 04:13

69? τις πρώτες και 89? τις δεύτερες έχει το Μότομαρκετ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΟΥΦΤΕΣ ACERBIS με LED ή χωρίς   ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 07:46

οι πρώτες, με λεντ, ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ... κάποιος το ξέχασε όμως afro προσθέτω ότι είναι εικαστική παρέμβαση της μικιάς, που 1η φορά ζήτησε (και επέμεινε) να γίνει κάτι στο μοτόρι :albino:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΟΥΦΤΕΣ ACERBIS με LED ή χωρίς   ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 07:59

μέσα για τις πρώτες και εγώ!!σίγα μην έχει ο mikios και δεν έχω εγώ! Razz


αλλά πιστεύω αν μαζευτούμε θα έχουμε καλύτερη τιμή
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΟΥΦΤΕΣ ACERBIS με LED ή χωρίς   ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 10:16

sakismip έγραψε:
μέσα για τις πρώτες και εγώ!!σίγα μην έχει ο mikios και δεν έχω εγώ! Razz


αλλά πιστεύω αν μαζευτούμε θα έχουμε καλύτερη τιμή

NO αν μαζευτούμε δεν παίρνω! miffy


bliax bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΟΥΦΤΕΣ ACERBIS με LED ή χωρίς   ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 11:18

mikios έγραψε:
οι πρώτες, με λεντ, ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ... κάποιος το ξέχασε όμως afro προσθέτω ότι είναι εικαστική παρέμβαση της μικιάς, που 1η φορά ζήτησε (και επέμεινε) να γίνει κάτι στο μοτόρι :albino:

δεν σε ξέχασα ρε, μόνο λευκές έχει εδώ κ καιρό, τρεις μέρες έχει που έγινε παραλαβή κ δεν ξέρω ακόμη αν είχε μέσα χούφτες φλας όπως λέγονται. pale
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΟΥΦΤΕΣ ACERBIS με LED ή χωρίς   ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 12:04

tazakos έγραψε:
mikios έγραψε:
οι πρώτες, με λεντ, ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ... κάποιος το ξέχασε όμως afro προσθέτω ότι είναι εικαστική παρέμβαση της μικιάς, που 1η φορά ζήτησε (και επέμεινε) να γίνει κάτι στο μοτόρι :albino:

δεν σε ξέχασα ρε, μόνο λευκές έχει εδώ κ καιρό, τρεις μέρες έχει που έγινε παραλαβή κ δεν ξέρω ακόμη αν είχε μέσα χούφτες φλας όπως λέγονται. pale

σμούτς silent
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΟΥΦΤΕΣ ACERBIS με LED ή χωρίς   ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 15:12

mikios έγραψε:
οι πρώτες, με λεντ, ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ... κάποιος το ξέχασε όμως afro προσθέτω ότι είναι εικαστική παρέμβαση της μικιάς, που 1η φορά ζήτησε (και επέμεινε) να γίνει κάτι στο μοτόρι :albino:

Θα της πληρώσει η μικια δηλαδή ε success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΟΥΦΤΕΣ ACERBIS με LED ή χωρίς   ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 15:29

geo έγραψε:
mikios έγραψε:
οι πρώτες, με λεντ, ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ... κάποιος το ξέχασε όμως afro προσθέτω ότι είναι εικαστική παρέμβαση της μικιάς, που 1η φορά ζήτησε (και επέμεινε) να γίνει κάτι στο μοτόρι :albino:

Θα της πληρώσει η μικια δηλαδή ε success
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
gkf78
Member
Member
gkf78

Ηλικία : 45
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 12/09/2009

ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΟΥΦΤΕΣ ACERBIS με LED ή χωρίς   ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 17:42

τις ειχα παρει αυτες για το fazer που ειχα..τις ειχα βαλει αλλα εβρισκαν στο fairing (ηταν για το γυμνο μονο τελικα) και τις ειχα βγαλει..
το θεμα ειναι οτι αυτες πολυ σωστα οπως ειπωθηκε βιδωνουν στο αντιβαρο (το οποιο πρεπει να βγει , δεν ξαναμπαινει μετα) και την στιγμη που βιδωνεις εχει ηδη περαστει μεσα
στο γκριπ ενα κομματι σιδερο φανταστειτε γυρω στους 8 ποντους το οποιο οσο σφιγγεις τοσο ανοιγει αυτο και σφινωνει μεσα στο γκριπ.
Το αποτελεσμα ηταν μετα να μην βγαινει ευκολα (εμενα το σιδερο εμεινε μεσα στο γκριπ του fazer ) και μου εχουν μεινει τωρα μονο οι χουφτες.
Αν μπορει καποιος να βρει τροπο να μπουν αλλιως ή μπορει να βρει κατι παρομοιο σαν ανταλλακτικο να τις βαλει μπορω να σας τις δωσω σε οποιον θελει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noe
Member
Member
noe

Ηλικία : 45
Τόπος : Καβαλα-Δραμα
Registration date : 29/05/2009

ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΟΥΦΤΕΣ ACERBIS με LED ή χωρίς   ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 17:55

ρε παιδια led στις χουφτες..... led στους καθρεφτες .....καθε στροφη και ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΗ!!! ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς 715897



προτημω κατι χωρις led
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nickname
Member
Member
nickname

Ηλικία : 35
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 04/08/2009

ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΟΥΦΤΕΣ ACERBIS με LED ή χωρίς   ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 22:32

gkf78 έγραψε:
τις ειχα παρει αυτες για το fazer που ειχα..τις ειχα βαλει αλλα εβρισκαν στο fairing (ηταν για το γυμνο μονο τελικα) και τις ειχα βγαλει..
το θεμα ειναι οτι αυτες πολυ σωστα οπως ειπωθηκε βιδωνουν στο αντιβαρο (το οποιο πρεπει να βγει , δεν ξαναμπαινει μετα) και την στιγμη που βιδωνεις εχει ηδη περαστει μεσα
στο γκριπ ενα κομματι σιδερο φανταστειτε γυρω στους 8 ποντους το οποιο οσο σφιγγεις τοσο ανοιγει αυτο και σφινωνει μεσα στο γκριπ.
Το αποτελεσμα ηταν μετα να μην βγαινει ευκολα (εμενα το σιδερο εμεινε μεσα στο γκριπ του fazer ) και μου εχουν μεινει τωρα μονο οι χουφτες.
Αν μπορει καποιος να βρει τροπο να μπουν αλλιως ή μπορει να βρει κατι παρομοιο σαν ανταλλακτικο να τις βαλει μπορω να σας τις δωσω σε οποιον θελει.

Φίλε τις βίδες από τα αντίβαρα τις ξεβιδώνεις , μέχρι να ξεσφίξει , όχι τελείως και τραβάς όλο το αντίβαρο έξω για να μην σου μήνει το παπάρι αυτό μέσα.
Αν δεν έχω καταλάβει αυτό που λες και λέω βλακείες μη δώσεις σημασία Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΟΥΦΤΕΣ ACERBIS με LED ή χωρίς   ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 23:13

gkf78 έγραψε:
τις ειχα παρει αυτες για το fazer που ειχα..τις ειχα βαλει αλλα εβρισκαν στο fairing (ηταν για το γυμνο μονο τελικα) και τις ειχα βγαλει..
το θεμα ειναι οτι αυτες πολυ σωστα οπως ειπωθηκε βιδωνουν στο αντιβαρο (το οποιο πρεπει να βγει , δεν ξαναμπαινει μετα) και την στιγμη που βιδωνεις εχει ηδη περαστει μεσα
στο γκριπ ενα κομματι σιδερο φανταστειτε γυρω στους 8 ποντους το οποιο οσο σφιγγεις τοσο ανοιγει αυτο και σφινωνει μεσα στο γκριπ.
Το αποτελεσμα ηταν μετα να μην βγαινει ευκολα (εμενα το σιδερο εμεινε μεσα στο γκριπ του fazer ) και μου εχουν μεινει τωρα μονο οι χουφτες.
Αν μπορει καποιος να βρει τροπο να μπουν αλλιως ή μπορει να βρει κατι παρομοιο σαν ανταλλακτικο να τις βαλει μπορω να σας τις δωσω σε οποιον θελει.

φιλε μου τις θελω εγω τις χουφτες σου....θα σου πμ να τα κανονισουμε αν θες....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VagelisSTROM
Member
Member
VagelisSTROM

Ηλικία : 38
Τόπος : Εξαρχεια-Αιγαλεω
Registration date : 27/05/2009

ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΟΥΦΤΕΣ ACERBIS με LED ή χωρίς   ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Icon_minitimeΤρι Οκτ 05 2010, 00:28

να σημειωθει οτι τις εχει σχεδιασει Ελληνας!! cyclops
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΟΥΦΤΕΣ ACERBIS με LED ή χωρίς   ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Icon_minitimeΠεμ Οκτ 14 2010, 23:04

ενα μεγαλο ευχαριστω στον γιωργο για τις χουφτες οπου μου εστειλε...ειναι πραγματικα φοβερες.....
cheers cheers

μολις τις περασω θα βαλω φοτο.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΟΥΦΤΕΣ ACERBIS με LED ή χωρίς   ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Icon_minitimeΤρι Φεβ 22 2011, 09:06

shadow.gr. έγραψε:
ενα μεγαλο ευχαριστω στον γιωργο για τις χουφτες οπου μου εστειλε...ειναι πραγματικα φοβερες.....
cheers cheers

μολις τις περασω θα βαλω φοτο.....
''Ξυπνάω πεθαμένους'' τώρα αλλά...

Τις έβαλες πάνω τις χούφτες?Δώσε αν μπορείς καμμιά φωτό γιατί ψάχνομαι και θέλω να τις δώ πάνω στη μηχανή merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MIXAΣ

MIXAΣ

Ηλικία : 47
Τόπος : THIVA
Registration date : 18/07/2009

ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΟΥΦΤΕΣ ACERBIS με LED ή χωρίς   ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Icon_minitimeΤρι Φεβ 22 2011, 13:36

παιδια με αυτες τις χουφτες υπαρχει λιγο προβλημα ι πανω απο 140 τρεμουν και ακουμπανε στις μανετες ασε που σε μεγαλο ταξιδι δεν γλυτωνεις το μουδιασμα στα χερια!!!
κατα τα αλλα ειναι πολυ ωραιες πανω στην μηχανη!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=1475932544&ref=name
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΟΥΦΤΕΣ ACERBIS με LED ή χωρίς   ΧΟΥΦΤΕΣ  ACERBIS  με LED ή χωρίς Icon_minitimeΤρι Φεβ 22 2011, 15:36

οι FLASH SCOOTER είναι όπως λέει ο Κώστας, ωραίες αλλά λυγίζουν κ δεν είναι στιβαρές όσο οι 2ες, οι DUAL ROAD ο οποίες είναι εντελώς άκαμπτες αν κ στηρίζονται μόνο στο αντίβαρο πάλι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΧΟΥΦΤΕΣ ACERBIS με LED ή χωρίς

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: