Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Καφεδοσυναντήσεις Δευτέρας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
flo

flo

Ηλικία : 40
Τόπος : κομοτηνη
Registration date : 24/02/2009

Καφεδοσυναντήσεις Δευτέρας - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδοσυναντήσεις Δευτέρας   Καφεδοσυναντήσεις Δευτέρας - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Νοε 25 2010, 20:29

αντε και οι υπολοιποι...αφηστε τα αυτοκινητακια σας κ ελατε να σας βαρεσει λιγο αερακι καθαρο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raidon
Member
Member
Raidon

Ηλικία : 44
Τόπος : Κομοτηνη-Σαπες-Κιζαρι
Registration date : 11/07/2009

Καφεδοσυναντήσεις Δευτέρας - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδοσυναντήσεις Δευτέρας   Καφεδοσυναντήσεις Δευτέρας - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Νοε 25 2010, 20:42

ειμαι σε σκεψη για της 5 Δεκ π ειναι το μνημοσυνο της γυναικας του συμφορουμιτη spigi να κατεβω Θεσσαλονικη αλλα δεν ξερω πως θα ειναι ο καιρος.Θα ηταν καλο να πηγαιναμε ολοι μαζι για να δει οτι ειμαστε διπλα του ολοι σαν αδερφια.Τι λετε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
flo

flo

Ηλικία : 40
Τόπος : κομοτηνη
Registration date : 24/02/2009

Καφεδοσυναντήσεις Δευτέρας - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδοσυναντήσεις Δευτέρας   Καφεδοσυναντήσεις Δευτέρας - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Νοε 25 2010, 20:55

Raidon έγραψε:
ειμαι σε σκεψη για της 5 Δεκ π ειναι το μνημοσυνο της γυναικας του συμφορουμιτη spigi να κατεβω Θεσσαλονικη αλλα δεν ξερω πως θα ειναι ο καιρος.Θα ηταν καλο να πηγαιναμε ολοι μαζι για να δει οτι ειμαστε διπλα του ολοι σαν αδερφια.Τι λετε?

αμα δεν δουλευω...ο καιρος δεν με ενοχλει οπως κ να ειναι....μπορει να ερθω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raidon
Member
Member
Raidon

Ηλικία : 44
Τόπος : Κομοτηνη-Σαπες-Κιζαρι
Registration date : 11/07/2009

Καφεδοσυναντήσεις Δευτέρας - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδοσυναντήσεις Δευτέρας   Καφεδοσυναντήσεις Δευτέρας - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Νοε 25 2010, 21:02

flo έγραψε:
Raidon έγραψε:
ειμαι σε σκεψη για της 5 Δεκ π ειναι το μνημοσυνο της γυναικας του συμφορουμιτη spigi να κατεβω Θεσσαλονικη αλλα δεν ξερω πως θα ειναι ο καιρος.Θα ηταν καλο να πηγαιναμε ολοι μαζι για να δει οτι ειμαστε διπλα του ολοι σαν αδερφια.Τι λετε?

αμα δεν δουλευω...ο καιρος δεν με ενοχλει οπως κ να ειναι....μπορει να ερθω...

εμενα με ενοχλει φιλε φλο γιατι απο μποτες και παντελονι ειμαι ακομα μειον.Αυριο θα παρω ενα ζευγαρι μποτες απο ενα φιλαρακι αλλα και παλι μου λειπει το παντελονι.εχει κανενα μαγαζι στην Κομοτηνη για παντελονια να παρω μια ιδεα πριν με πετσοκοψουν?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
flo

flo

Ηλικία : 40
Τόπος : κομοτηνη
Registration date : 24/02/2009

Καφεδοσυναντήσεις Δευτέρας - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδοσυναντήσεις Δευτέρας   Καφεδοσυναντήσεις Δευτέρας - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Νοε 25 2010, 21:10

κοιτα...εγω αγοραζω απο τον λυμπεριδη...αμα θελεις παμε να ριξεις καμια ματια...θα τον πω και εγω μπας κ μας κανει καμια καλη τιμη...κ απο εκει κ περα αποφασιζεις εσυ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raidon
Member
Member
Raidon

Ηλικία : 44
Τόπος : Κομοτηνη-Σαπες-Κιζαρι
Registration date : 11/07/2009

Καφεδοσυναντήσεις Δευτέρας - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδοσυναντήσεις Δευτέρας   Καφεδοσυναντήσεις Δευτέρας - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Νοε 25 2010, 21:44

απο εκει πηρε ο αδερφος μ το aprilia,απο τιμες πως παει?μποτες βρηκα μπουφαν εχω ενα bering δοξα το Θεο με εχει βγαλει ασπροπροσωπο οποτε μ λειπει το παντελονι,ελεγα να παραγγειλω απο εξωτερικο αλλα δεν θελω να την πατησω με τα νουμερα και να το φορτωθω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
flo

flo

Ηλικία : 40
Τόπος : κομοτηνη
Registration date : 24/02/2009

Καφεδοσυναντήσεις Δευτέρας - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδοσυναντήσεις Δευτέρας   Καφεδοσυναντήσεις Δευτέρας - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Νοε 25 2010, 22:29

αναλογος....παντος μπορεις να βρεις κ καλες τιμες...κανε κ κανα παζαρακι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Καφεδοσυναντήσεις Δευτέρας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Θράκης-
Μετάβαση σε: