Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
fotislarissa
Member
Member
fotislarissa

Ηλικία : 49
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 17/05/2009

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Icon_minitimeΤρι Σεπ 14 2010, 23:59

Κατόπιν ωρίμου σκέψης η απόφαση ελήφθη.
Το σάββατο και την κυριακή 25-9 και 26-9 θα εκδράμουμε στο όμορφο Μπάνσκο της Βουλγαρίας.
η αναχώρηση θα γίνει από Λάρισα στις 06.00 το πρωϊ του σαββάτου. Επιστροφή την κυριακή το απόγευμα.
Η απόσταση από Λάρισα είναι, σύμφωνα με τη google, 372 χιλ.
Για δωμάτια θα κανονίσουμε από βδομάδα , αφού οριστικοποιηθούν οι συμμετοχές.
Πάντως πιστεύω ότι λόγω περιόδου δεν θα υπάρχει πρόβλημα και οι τιμές εξαιρετικές. ενδεικτικά αναφέρω: ξενοδοχείο luckybansko (5*) 40,00 ? το δίκλινο με πρωϊνό



[b]ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΠΡΑΣΙΝΗ ΚΑΡΤΑ
Από ταξιδιωτικά έγγραφα: Νέα ταυτότητα (νομίζω κάνει και η παλιά, αρκεί να μοιάζει η φωτό)

1. fotislarissa (x2?)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την fotislarissa στις Πεμ Σεπ 16 2010, 16:00, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fotislarissa
Member
Member
fotislarissa

Ηλικία : 49
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 17/05/2009

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Icon_minitimeΤετ Σεπ 15 2010, 00:35

fotislarissa έγραψε:
Κατόπιν ωρίμου σκέψης η απόφαση ελήφθη.
Το σάββατο και την κυριακή 25-9 και 26-9 θα εκδράμουμε στο όμορφο Μπάνσκο της Βουλγαρίας.
η αναχώρηση θα γίνει από Λάρισα στις 06.00 το πρωϊ του σαββάτου. Επιστροφή την κυριακή το απόγευμα.
Η απόσταση από Λάρισα είναι, σύμφωνα με τη google, 372 χιλ.
Για δωμάτια θα κανονίσουμε από βδομάδα , αφού οριστικοποιηθούν οι συμμετοχές.
Πάντως πιστεύω ότι λόγω περιόδου δεν θα υπάρχει πρόβλημα και οι τιμές εξαιρετικές. ενδεικτικά αναφέρω: ξενοδοχείο luckybansko (5*) 40,00 ? το δίκλινο με πρωϊνό



ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΠΡΑΣΙΝΗ ΚΑΡΤΑ
Από ταξιδιωτικά έγγραφα: Νέα ταυτότητα (νομίζω κάνει και η παλιά, αρκεί να μοιάζει η φωτό)

1. fotislarissa (x2?)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Icon_minitimeΤετ Σεπ 15 2010, 02:04

Mε τις μηχανές να υποθέσω ?? Very Happy

_________________
ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fotislarissa
Member
Member
fotislarissa

Ηλικία : 49
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 17/05/2009

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Icon_minitimeΤετ Σεπ 15 2010, 08:22

V.Stratos έγραψε:
Mε τις μηχανές να υποθέσω ?? Very Happy

βεβαίως.

σχετικά με το θέμα της ασφάλειας δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. όλα τα ξενοδοχεία έχουν πάρκινγκ με κάμερες κλπ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zagaros
Member
Member


Ηλικία : 51
Τόπος : Μηλίτσα Καστοριάς
Registration date : 26/02/2010

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Icon_minitimeΤετ Σεπ 15 2010, 10:47

[quote="fotislarissa"]Κατόπιν ωρίμου σκέψης η απόφαση ελήφθη.
Το σάββατο και την κυριακή 25-9 και 26-9 θα εκδράμουμε στο όμορφο Μπάνσκο της Βουλγαρίας.
η αναχώρηση θα γίνει από Λάρισα στις 06.00 το πρωϊ του σαββάτου. Επιστροφή την κυριακή το απόγευμα.
Η απόσταση από Λάρισα είναι, σύμφωνα με τη google, 372 χιλ.
Για δωμάτια θα κανονίσουμε από βδομάδα , αφού οριστικοποιηθούν οι συμμετοχές.
Πάντως πιστεύω ότι λόγω περιόδου δεν θα υπάρχει πρόβλημα και οι τιμές εξαιρετικές. ενδεικτικά αναφέρω: ξενοδοχείο luckybansko (5*) 40,00 ? το δίκλινο με πρωϊνό



[b]ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΠΡΑΣΙΝΗ ΚΑΡΤΑ
Από ταξιδιωτικά έγγραφα: Νέα ταυτότητα (νομίζω κάνει και η παλιά, αρκεί να μοιάζει η φωτό)

1. fotislarissa (x2?)[/quote




ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ.ΚΑΙ Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ.ΕΙΔΙΚΑ Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΧΕΙΜΩΝΑ ΜΕ GROUP ΚΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΕ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ.ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Icon_minitimeΤετ Σεπ 15 2010, 12:29

Με το καλό να πάτε καλόπαιδα......ποια θα είναι η διαδρομή σας?μήπως και σας βρούμε πουθενά!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fotislarissa
Member
Member
fotislarissa

Ηλικία : 49
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 17/05/2009

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Icon_minitimeΤετ Σεπ 15 2010, 15:43

sakismip έγραψε:
Με το καλό να πάτε καλόπαιδα......ποια θα είναι η διαδρομή σας?μήπως και σας βρούμε πουθενά!!

η διαδρομή θα είναι : Λάρισα - Θεσ/νικη - Σέρρες - Προμαχώνας - Σαντάνσκι - Μπάνσκο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Icon_minitimeΤετ Σεπ 15 2010, 15:54

Με το καλό Φώτη,
καλά να περάσετε.
Θέλουμε πολλές φώτο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apopsi21
Member
Member
apopsi21

Ηλικία : 50
Τόπος : Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 07/01/2010

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Icon_minitimeΤετ Σεπ 15 2010, 23:26

καλα να πατε και με το καλο να επιστρεψετε

και υπαρχουν ωραια θεματα εκει απο οσο ξερω ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880
το πιασατε το υπονοουμενο!!!!εεεεε????

lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Icon_minitimeΤετ Σεπ 15 2010, 23:41

Τον χειμώνα που πήγα για ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 754856 μου άρεσε πολύ!!!!

Τέτοια εποχή δεν έχω πάει αλλά πιστεύω πως λόγω υψομέτρου και τοποθεσίας θα είναι πολύ όμορφα. Cool

Καλά να περάσετε και ποστάρετε και καμία φώτο στο γύρνα geia












Υ.Γ:Όσο για τα............άλλα κόλπα ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880 που είπε ο φίλος apopsi21 όντως ισχύουν,αλλά το νού σας μάγκες γιατί παίζει πολύ μαφία στο μέρος.Εμείς παρολίγο να τρώγαμε ξύλο τον χειμώνα μετά από μια παρεξήγηση που πήγε να γίνει ti!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
foteinos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
foteinos

Ηλικία : 57
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 15/05/2010

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Icon_minitimeΠεμ Σεπ 16 2010, 00:04

KARA έγραψε:
Εμείς παρολίγο να τρώγαμε ξύλο τον χειμώνα μετά από μια παρεξήγηση που πήγε να γίνει ti!

ασε να φανε και λιγο ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 462702 μπας και μαλακωσουν που μου θελουν και ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880 οι ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 728338 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 850313 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 850313 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 850313
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Icon_minitimeΠεμ Σεπ 16 2010, 00:11

Φωτη σας ευχομαι ολοψυχα να τα περασετε οσο το δυνατον καλυτερα!!!! Very Happy Very Happy Very Happy






εσυ ο απο πανω πιπερι στη γλωσσα xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voyagersoul

voyagersoul

Ηλικία : 50
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 13/02/2009

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Icon_minitimeΠεμ Σεπ 16 2010, 15:36

1. fotislarisa - x2
2.voyagersoul- solo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fotislarissa
Member
Member
fotislarissa

Ηλικία : 49
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 17/05/2009

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Icon_minitimeΔευ Σεπ 20 2010, 14:41

1. fotislarisa - x2
2.voyagersoul- solo
3. panoslarissa X2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Icon_minitimeΠεμ Σεπ 23 2010, 13:00

fotislarissa έγραψε:
η διαδρομή θα είναι : Λάρισα - Θεσ/νικη - Σέρρες - Προμαχώνας - Σαντάνσκι - Μπάνσκο

Θα μπορούσαμε να βρεθούμε κάπου στις Σέρρες αν το επιτρέπει το πρόγραμμά σας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakism
Member
Member
lakism

Ηλικία : 57
Τόπος : Λάρισα
Registration date : 24/11/2008

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Icon_minitimeΠεμ Σεπ 23 2010, 23:58

καλό ταξίδι παιδιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fotislarissa
Member
Member
fotislarissa

Ηλικία : 49
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 17/05/2009

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Icon_minitimeΠαρ Σεπ 24 2010, 00:01

lakism έγραψε:
καλό ταξίδι παιδιά

σ' ευχαριστούμε κύριε Λάζαρε

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakism
Member
Member
lakism

Ηλικία : 57
Τόπος : Λάρισα
Registration date : 24/11/2008

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Icon_minitimeΠαρ Σεπ 24 2010, 00:03

fotislarissa έγραψε:
lakism έγραψε:
καλό ταξίδι παιδιά

σ' ευχαριστούμε κύριε Λάζαρε


θέλω πολύ να έρθω και εγώ gmt gmt gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
foteinos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
foteinos

Ηλικία : 57
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 15/05/2010

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Icon_minitimeΠαρ Σεπ 24 2010, 00:08

λοιπον παιδια ΚΑΛΟ ταξιδι και ΚΑΛΑ να περασετε.και που ειστε και πολλες φωτο να γουσταρουμε και εμεις που δεν θα ερθουμε(για να δουμε τι χασαμε μπας και βαλουμε μυαλο). ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 550557 και την τριτη στον καφε ολες τις λεπτομεριες οποτε κρατατε ημερολογιο για να μην ξεχασετε τιποτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fotislarissa
Member
Member
fotislarissa

Ηλικία : 49
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 17/05/2009

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Icon_minitimeΠαρ Σεπ 24 2010, 00:21

lakism έγραψε:
fotislarissa έγραψε:
lakism έγραψε:
καλό ταξίδι παιδιά

σ' ευχαριστούμε κύριε Λάζαρε


θέλω πολύ να έρθω και εγώ gmt gmt gmt

εσύ τώρα γιατί κάνεις σαν την παρθενοπίτσα? εεεεεεεεεεεεε?
να έρθεις ξέρεις ότι σε θέλουμε, ακούς?

εκεί θα drink drink drink drink , θα kalmi kalmi kalmi θα έχει kolaraki kolaraki kolaraki kolaraki και ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880

να τσακιστείς και να έρθεις ΛΟΙΠΟΝ
και όχι σαν saligari αλλά σαν wolf
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
foteinos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
foteinos

Ηλικία : 57
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 15/05/2010

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Icon_minitimeΠαρ Σεπ 24 2010, 00:26

fotislarissa έγραψε:
lakism έγραψε:
fotislarissa έγραψε:
lakism έγραψε:
καλό ταξίδι παιδιά

σ' ευχαριστούμε κύριε Λάζαρε


θέλω πολύ να έρθω και εγώ gmt gmt gmt

εσύ τώρα γιατί κάνεις σαν την παρθενοπίτσα? εεεεεεεεεεεεε?
να έρθεις ξέρεις ότι σε θέλουμε, ακούς?

εκεί θα drink drink drink drink , θα kalmi kalmi kalmi θα έχει kolaraki kolaraki kolaraki kolaraki και ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880

να τσακιστείς και να έρθεις ΛΟΙΠΟΝ
και όχι σαν saligari αλλά σαν wolf


ρε κουφαλα μετα λες οτι εγω σε καρφωνω.αφου εδω καρφωνεσαι μονος σου και καρφωνεις και τους αλλους.τελικα παλι συνονοματοι ετσι ΑΡΤΕΜΗ;μπορω να σου παραχωρησω και το αβαταρ μου αν θες. ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 319904 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 319904 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 319904

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 326502 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 326502 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 326502 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 326502 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 326502 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 326502 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 326502 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 326502 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 299611 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 299611 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 299611 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 299611 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 299611 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 299611 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 299611 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 299611 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 299611 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 299611 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 299611
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fotislarissa
Member
Member
fotislarissa

Ηλικία : 49
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 17/05/2009

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Icon_minitimeΠαρ Σεπ 24 2010, 00:27

φωτεινέ δεν έχω να πώ τίποτα δεν θα υποπέσω στο επίπεδό σου yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakism
Member
Member
lakism

Ηλικία : 57
Τόπος : Λάρισα
Registration date : 24/11/2008

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Icon_minitimeΠαρ Σεπ 24 2010, 01:15

Λοιπόν, όλο το βράδυ θα σκέφτομαι το ταξίδι
ένα τσακ είμαι να πω το ναι
το ξέρω ότι θα περάσουμε όμορφα όλοι μαζί
και θα σκέφτομαι ότι εσείς θα είστε μέσα στα ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880
και θα ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 501340
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fotislarissa
Member
Member
fotislarissa

Ηλικία : 49
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 17/05/2009

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Icon_minitimeΠαρ Σεπ 24 2010, 01:35

lakism έγραψε:
Λοιπόν, όλο το βράδυ θα σκέφτομαι το ταξίδι
ένα τσακ είμαι να πω το ναι
το ξέρω ότι θα περάσουμε όμορφα όλοι μαζί
και θα σκέφτομαι ότι εσείς θα είστε μέσα στα ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880
και θα ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 501340


........... ένα τσακ είμαι να πω το ναι ..........

άκου τί μου θύμισες?

΄΄θα πονέσω? μ' αρέεσει όμως. ένα τσακ είμαι να πω το ναι ..................΄΄

παρθενοπίτσα


xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA

σε καλό να μας βγουν

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
foteinos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
foteinos

Ηλικία : 57
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 15/05/2010

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ   ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Icon_minitimeΠαρ Σεπ 24 2010, 01:49

fotislarissa έγραψε:
lakism έγραψε:
Λοιπόν, όλο το βράδυ θα σκέφτομαι το ταξίδι
ένα τσακ είμαι να πω το ναι
το ξέρω ότι θα περάσουμε όμορφα όλοι μαζί
και θα σκέφτομαι ότι εσείς θα είστε μέσα στα ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 184880
και θα ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 501340


........... ένα τσακ είμαι να πω το ναι ..........

άκου τί μου θύμισες?

΄΄θα πονέσω? μ' αρέεσει όμως. ένα τσακ είμαι να πω το ναι ..................΄΄

παρθενοπίτσα


xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA

σε καλό να μας βγουν

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA


καλα τι γινεται εδω περα,γεμισε ο τοπος ατρεμιδες.την τριτη στο καφε θα ερθουμε με τσιγκινα σωβρακακια. ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Lol ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 644705
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Θεσσαλίας , N. Λαρίσης-
Μετάβαση σε: