Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 15:27

black-v έγραψε:
προτείνω Βενιζέλειο ......είναι πιο καλά και δεν έχει κόσμο ... προσφέρουν και πορτοκαλαδίτσα η λουκουμάκι .... cheers cheers cheers cheers cheers

εσένα δίνουν λουκουμάκι που είσαι κ@λόγερος κ έχεις ζάχαρο μήπως κ γλιτώσουν! Crying or Very sad συμπάθα με, παρασήρθηκα... εμένα δεν μου έχουν δώσει ποτέ λουκουμάκι.... κ ξέσπασα πάνω σου pale

bliax bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 15:35

mikios έγραψε:
black-v έγραψε:
προτείνω Βενιζέλειο ......είναι πιο καλά και δεν έχει κόσμο ... προσφέρουν και πορτοκαλαδίτσα η λουκουμάκι .... cheers cheers cheers cheers cheers

εσένα δίνουν λουκουμάκι που είσαι κ@λόγερος κ έχεις ζάχαρο μήπως κ γλιτώσουν! Crying or Very sad συμπάθα με, παρασήρθηκα... εμένα δεν μου έχουν δώσει ποτέ λουκουμάκι.... κ ξέσπασα πάνω σου pale

bliax bliax

gmt Αποσύρομαι απο την λίστα , θα πιώ καμιά ρακή για να ξεχάσω ...
gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 15:40

Ρε μη σπαμάρετε ρεμάλια!!!!!!!!

αμέτε στο recycle bin και πείτε ότι θέλετε, αυτή ίσως είναι η πιο σοβαρή ενότητα που έχει ανοιχτή και αφορά όλους μας!!!!

Πάμε ξανά από την Αρχή:

Λοιπόν έχουμε και λέμε :

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 06-10-2010
ΠΕΠΑΓΝΗ ή ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΩΡΑ : 1700

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ :
1) GEO
2) Black-v
3)
4)
5)




Υ.Σ. : Γιώργο σήμερα θα δώ τα δικά μου Ρεμάλια και θα δούμε εάν είναι να έρθουμε!!!! Να το συνδυάσουμε και με τον Καφέ!!!!

Εάν δεν τα καταφέρουμε για να μην έρχομαι μόνος θα δώσουμε στο Ρέθυμνο τα τέσσερα μας!!!!!!

Θα ενημερωθείς μετά τις 23:00 σήμερα!!!!!

Και πάλι μπράβο!!!!!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 17:00


ΗΡΑΚΛΕΙΟ 06-10-2010
ΠΕΠΑΓΝΗ ή ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΩΡΑ : 1700

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ :
1) GEO
2) Black-v
3) ρεμάλι που σπαμάρει (mikios)
4)
5)



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 17:10

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 06-10-2010
ΠΕΠΑΓΝΗ ή ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΩΡΑ : 1700

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ :
1) GEO
2) Black-v
3) mikios
4)
5)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giatros

Giatros

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 31/08/2009

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 23:59

εγω εφαγα χυλοπιτα δυστυχως λογω μιας βρογχιτιδας, της οποιας η θεραπεια περιλαμβανει κορτιζονη. ειχα παει βενιζελειο το πρωι και μου ειπαν οτι και στο ΠΑΓΝΗ. καλο βολη λοιπον, εγω θα σας ακολουθησω σε κανενα μηνα, οταν με το καλο θελουν παλι το αιμα μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 05 2010, 13:47

Εμείς θα πάμε Ρέθυμνο να δώσουμε ή αυτή την βδομάδα ή την άλλη!!!

Ρέθυμνο :

1)Moystakias
2) Robs
3) Nickname
4) ChrisReth


και άμεσα θα ενημερώσουμε την Λέσχη, με τον προβλεπόμενο τρόπο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cretaman

cretaman

Ηλικία : 44
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 20/03/2010

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 05 2010, 23:33

κι εγω μεσα αυριο 5 η ωρα εκτοσ απροοπτου θα ειμαι στην καντινα του Βενιζελειου Very Happy

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 07 2010, 09:57

Νόντα έδωσα αίμα ο μικιος δεν μπόρεσε να δώσει γιατί είναι λίγος καιρός που ξαναέδωσε για την λέσχη , ο black δεν μπόρεσε να έρθει θα πάει μόνος του μια από αυτές της μέρες , , cretaman σε περιμέναμε με τον μικιο αλλά δεν φάνηκες πιστεύω κάτι θα σου έτυχε ,κανονίστε παιδιά όλοι οι υπόλοιποι να δώσετε σύντομα μια από αυτές της μέρες mercy .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 07 2010, 11:04

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 478122 Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 478122

Θα τσι μαζέψω και τσι δικούς μου και θα πάμε....

ή το Σαββάτο ή την Δευτέρα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 08 2010, 12:18

Δευτέρα Απόγευμα ώρα : 17:30 θα πάμε να δώσουμε αίμα,

Σίγουροι Moystakias, robs

Παίζουν να έρθουν γιατί δεν έχω συνεννοηθεί μαζί τους ακόμα NickName, ChrisReth

Τελικά στο Ηράκλειο έχει δώσει μόνο ο GEO?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cretaman

cretaman

Ηλικία : 44
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 20/03/2010

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 10 2010, 21:50

παιδια δυστηχωσ την μερα που δωσατε γυρισα 10 το βραδυ απο Ιεραπετρα και την επομενη μερα. οσο για αυριο αυτη την βδομαδα αυτη θα λειπω Σητεια για δουλεια δυστηχωσ gmt ομωσ θα μεριμνησω να παω μοναχοσ μου οταν γυρισω με το καλο OK Α!! σορρυ που δεν ενημερωσα την μερα τησ αιμοδοσιασ για στην απουσια μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 10 2010, 23:12

Υ.Σ. : Όσοι πάνε μόνοι για αίμα να ποστάρουνε στην παρακάτω λίστα οκ :
b]ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ ΑΙΜΟΔΟΣΙΑΣ :
1 ) moystakias Α+
2 ) painter 0+
3 ) Robs A+
4 ) Chrisreth
5 ) paitos
6 ) Black-v A+
7 ) Giatros A+
8 ) nickname
9 ) geo 0+ OK
10)mageiras0+
11) almeros Α+
12) dimitrisv 0+
13) JEFFakhs
14) pitsirikas 0-
15) cretaman 0+
16) mikios B+[/b]

Ξέρω ότι μας πιέζει όλους η δουλεία λόγο οραρίου κλπ αλλά σας παρακαλώ προσπαθήστε όσο πιο σύντομα μπορείτε να δώσετε , αλλιώς θα σας στείλω βρικόλακα στον ύπνο σας άντε .
miffy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 11 2010, 09:50

σήμερα ..................

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 753852 Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 753852 Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 753852
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 11 2010, 20:07

geo έγραψε:
Υ.Σ. : Όσοι πάνε μόνοι για αίμα να ποστάρουνε στην παρακάτω λίστα οκ :
b]ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ ΑΙΜΟΔΟΣΙΑΣ :
1 ) moystakias Α+ OK
2 ) painter 0+
3 ) Robs A+ OK
4 ) Chrisreth OK
5 ) paitos
6 ) Black-v A+
7 ) Giatros A+
8 ) nickname OK
9 ) geo 0+ OK
10)mageiras0+
11) almeros Α+
12) dimitrisv 0+
13) JEFFakhs
14) pitsirikas 0-
15) cretaman 0+
16) mikios B+[/b]

Ξέρω ότι μας πιέζει όλους η δουλεία λόγο οραρίου κλπ αλλά σας παρακαλώ προσπαθήστε όσο πιο σύντομα μπορείτε να δώσετε , αλλιώς θα σας στείλω βρικόλακα στον ύπνο σας άντε .
Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 572761
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 11 2010, 20:50

Σήμερα λοιπόν μαζευτήκαμε τέσσερις φίλοι (Nickname- Moystakias - ChrisReth -Robs).....

Είχαμε δώσει Ραντεβού στο Νοσοκομείο Ρεθύμνου, στις 18:00, πήγανε πρώτα οι γέροι και μετά ήρθανε και τα νέα παιδιά!!!! cheers cheers cheers cheers

[img]Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 86212721%20%20Uploaded%20with%20ImageShack.us[/img]

Μετά από τα συνηθισμένα πειράγματα μεταξύ μας πρώτος έδωσε το καλό παράδειγμα ο πρεσβύτερος μας και ανέβηκε στο κρεβάτι του πόνου cyclops
[img]Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 71641062[/img]




ο Χριστόφορος είχε ξεκοκαλίσει όλες τις φρυγανιές και τα τυράκια εγώ έκανα το Φωτογράφο!!!






Την σειρά πήρε ο Μάριος και μετά από κάποια ώρα τελικά κατάφερε η κούκλα να του πάρει αίμα......δείτε χαρά.......... Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 319904 Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 319904 Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 319904 Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 319904
[img]Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 73901653[/img]

Αμέσως μετά στη σειρά το ομορφόπαιδο μας ο Κώστας.... geek geek geek geek

[img]Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 52692434%20%20Uploaded%20with%20ImageShack.us[/img]

Η ώρα περνούσε ο Μάριος σε κατάσταση Νιρβάνα (καλά και γαμώ τα κρεβάτια μιλάμε) ο Κώστας τι άλλο γελάει!!! cheers cheers cheers

[img]Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 49838052[/img]

Και μετά είρθε η σειρά του Moystakia τώρα θα μου πείτε γιατί τελευταίος? εεεε είναι ολόκληρη επιχείρηση για να μου πάρουν αίμα (μην με πείτε χοντρόπετσο!!!)

Ξεκινάμε με δεξιό Χέρι και τελευταίο κρεβάτι, λέω τσι κούκλας μη με βάλεις εδώ γιατί δεν έχεις επιλογή χεριών αλλά χεριού μόνο του δεξιού, μου λέει αυτή μη σε νιάζει ξέρω εγώ Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 572761 Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 572761 Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 572761 :

[img]Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 16290763[/img]

Μετά πολλά φλέβα στο δεξί δεν υπάρχει Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 319904 Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 319904 Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 319904 Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 319904 Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 319904 Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 319904

Πάμε στο άλλο κρεβάτι μου λέει Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 326502 Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 326502 Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 326502

[img]Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 10360844%20%20Uploaded%20with%20ImageShack.us[/img]


Τελειώσαμε 4 άτομα σε 45 λεπτά, περάσαμε καλά, γελάσαμε, ήπιαμε τους χυμούς μας και εκτός νοσοκομείου δίπλα από αυτό γιατί δεν μπορείς να οδηγήσεις για 1 ώρα και πράξαμε το καθήκον μας.....

Στο τέλος πείραμε τα μωρά μας που μας περιμένανε και φύγαμε....

[img]Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 10591457[/img]

Άντε και την άλλη φορά καλά να είμαστε!!!!!

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 592564 Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 592564 Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 592564

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 813402 Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 813402 Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 813402 Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 813402
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 11 2010, 22:23

Mπράβο στην παρέα.Συγχαρητηρια.
Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Fing1010

Eπρεπε να ήταν καμια πιο όμορφη νοσοκόμα και δέν θα δίνατε μόνο αίμα αλλα και................................????????//
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 11 2010, 22:36

Μιχάλη τέτοια νοσοκόμα τους είχα υποσχεθεί γιατί αλλιώς δεν θα ερχότανε τα Ρεμάλια!!!

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 326502 Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 326502 Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 326502 Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 326502 Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 326502
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 11 2010, 22:41

kopeli έγραψε:
Mπράβο στην παρέα.Συγχαρητηρια.
Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Fing1010

Eπρεπε να ήταν καμια πιο όμορφη νοσοκόμα και δέν θα δίνατε μόνο αίμα αλλα και................................????????//


Με τέτοιες νοσοκόμες θα ήταν όλοι στην ουρά για αιμοδοσία. Laughing

Χίλια μπράβο στα παιδιά στην Κρήτη και σε όλους όσους έχουν κάνει αντίστοιχη κίνηση.

Προσωπικά δεσμεύομαι μέσα στον Γενάρη να δώσω κι εγώ για το club.

Καθότι είμαι γνωστός σε φίλους και συγγενείς εθελοντής αιμοδότης δεν με έχουν αφήσει σε ησυχία.
Πριν 2 βδομάδες έδωσα τελευταία φορά για μια συντέκνισα.
Μπορείς να πεις όχι ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kevin Tas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Kevin Tas

Ηλικία : 49
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Registration date : 14/05/2009

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 11 2010, 23:16

Μπράβο παλικάρια 1000 μπράβο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 12 2010, 12:34

Υ.Σ. : Όσοι πάνε μόνοι για αίμα να ποστάρουνε στην παρακάτω λίστα οκ :
ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ ΑΙΜΟΔΟΣΙΑΣ :
1 ) moystakias Α+ OK
2 ) painter 0+ ΟτσέϊΣυμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Smiley_emoticons_halloweenstars_dracula
3 ) Robs A+ OK
4 ) Chrisreth OK
5 ) paitos
6 ) Black-v A+
7 ) Giatros A+
8 ) nickname OK
9 ) geo 0+ OK
10)mageiras0+
11) almeros Α+
12) dimitrisv 0+
13) JEFFakhs
14) pitsirikas 0-
15) cretaman 0+
16) mikios B+
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 12 2010, 23:18

Έλα πάμε γερά.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 16 2010, 00:37

Παιδιά οι υπόλοιποι που έχουν μείνει ας μας ενημερώσουν πότε μπορούν να δώσουν και αν έχει προκύψει κάτι και δεν μπορούν να το γράψουν για να προχωράει το θέμα να τελειώσουμε , σας merco .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 16 2010, 09:47

σε 1 μήνα! ο μικιός είναι εδώ dead
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 16 2010, 10:22

Όσοι πάνε μόνοι για αίμα να ποστάρουνε στην παρακάτω λίστα οκ :
ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ ΑΙΜΟΔΟΣΙΑΣ :
1 ) moystakias Α+ OK
2 ) painter 0+ ΟτσέϊΣυμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 3 Smiley_emoticons_halloweenstars_dracula
3 ) Robs A+ OK
4 ) Chrisreth OK
5 ) paitos
6 ) Black-v A+
7 ) Giatros A+
8 ) nickname OK
9 ) geo 0+ OK
10)mageiras0+
11) almeros Α+
12) dimitrisv 0+
13) JEFFakhs
14) pitsirikas 0-
15) cretaman 0+
16) mikios B+ Μέσα Νοέμβρίου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: