Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Εξάτμιση Race tech ή Race guns;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Νοε 07 2013, 15:05

Έχει άλογα..

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Alogo

Και άλογα..

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Hors35r235-filtered
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geokim



Τόπος : XANIA
Registration date : 25/06/2014

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 08 2014, 21:00

Ο σιγαστήρας με την βίδα που λέτε πως μπαίνει ακριβώς; Βγαίνει κάπως το τελικό καρμπόν και τον βάζεις με μια βίδα και παξιμάδι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 08 2014, 21:10

geokim έγραψε:
Ο σιγαστήρας με την βίδα που λέτε πως μπαίνει ακριβώς; Βγαίνει κάπως το τελικό καρμπόν και τον βάζεις με μια βίδα και παξιμάδι;

πλεον έχεις 2 επιλογές.
Με που δεν μπαινοβγαίνει ή χωρίς.

Υ.Γ για την Race tech λέω.

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 33ncnm10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 33e6ee10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 63u2ip10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Amzm8k10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geokim



Τόπος : XANIA
Registration date : 25/06/2014

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 08 2014, 21:21

Για την racetech ρωτάω και εγώ. Ο σιγαστήρας έχει μια τρύπα όπως και η εξάτμιση μέσα, είναι με την βίδα άρα. Αλλά πως;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 08 2014, 21:24

πάμε ξανά,
στο νέο σχέδιο που βγάζει πάνω από 1 χρόνο τώρα έχεις 2 επιλογές .
Με που ειναι σταθερός ή χωρίς.
Αν επιλέξεις χωρις δεν εχεις την δυνατότητα να βάλεις εκτός αν την πας στο μαγαζί στην ανοίξει και σου βαλει σταθερό .

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 33ncnm10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 33e6ee10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 63u2ip10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Amzm8k10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geokim



Τόπος : XANIA
Registration date : 25/06/2014

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 08 2014, 21:34

Δεν είναι ο σταθερός, πως τον μπαινοβγάζουμε το λοιπόν; Αυτό θέλω να μάθω ουσιαστικά, μπορώ εγώ ή πρέπει να πάει στο μαγαζί που μπήκε η εξάτμιση;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 08 2014, 21:41

Πλάκα μου κανεις έτσι Question 
Δεν μπαινοβγαίνει πλέον .

Τι δεν καταλαβαίνεις Question Question Question 

Αν πας να την αγοράσεις καινούργια θα σε ρωτήσει αν θες ή όχι και οτι αποφασίσεις θα εχεις.

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 33ncnm10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 33e6ee10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 63u2ip10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Amzm8k10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geokim



Τόπος : XANIA
Registration date : 25/06/2014

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 09 2014, 01:36

loverdos11 έγραψε:
Πλάκα μου κανεις έτσι Question 
Δεν μπαινοβγαίνει πλέον .

Τι δεν καταλαβαίνεις Question Question Question 

Αν πας να την αγοράσεις καινούργια θα σε ρωτήσει αν θες ή όχι και οτι αποφασίσεις θα εχεις.

Ρε μεγάλε η εξάτμιση υπάρχει ήδη, έλεος δλδ τι δεν καταλαβαίνεις. Αν είναι να μου απαντάς έτσι μην απαντάς σε παρακαλώ.. Λέω πως είναι με την βίδα , δλδ βάλε βγάλε, ρωτάω πως γίνεται ακριβώς η εγκατάσταση απεγκατάσταση και μου λες αν πας να την πάρεις τώρα είναι μόνιμη ή μη. Δηλαδή πιο χάσιμο χρόνου δεν γίνεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 09 2014, 02:59

geokim έγραψε:

Ρε μεγάλε η εξάτμιση υπάρχει ήδη, έλεος δλδ τι δεν καταλαβαίνεις. Αν είναι να μου απαντάς έτσι μην απαντάς σε παρακαλώ.. Λέω πως είναι με την βίδα , δλδ βάλε βγάλε, ρωτάω πως γίνεται ακριβώς η εγκατάσταση απεγκατάσταση και μου λες αν πας να την πάρεις τώρα είναι μόνιμη ή μη. Δηλαδή πιο χάσιμο χρόνου δεν γίνεται.

Πες το παλικάρι μου ότι εχει την παλιά από την αρχή να βγάλουμε άκρη.
Αν δεν βρεις απάντηση από εδω , παρε ενα τηλέφωνο το μαγαζί να σου πει ακριβώς τι πρεπει να κάνεις.
http://racetech.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CF%89%CE%BD%CE%B9%CE%B1

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 33ncnm10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 33e6ee10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 63u2ip10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Amzm8k10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
endurasx
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
endurasx

Ηλικία : 43
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 28/11/2012

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 09 2014, 06:38

geokim έγραψε:
Για την racetech ρωτάω και εγώ. Ο σιγαστήρας έχει μια  τρύπα όπως και η εξάτμιση μέσα, είναι με την βίδα άρα. Αλλά πως;
Λογικά κάπως έτσι είναι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geokim



Τόπος : XANIA
Registration date : 25/06/2014

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 09 2014, 21:14

Όπως και να'χει ευχαριστώ για τις απαντήσεις επί του θέματος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 09 2014, 21:20

περίμενα οτι μέχρι τώρα θα είχε δωθεί μια απάντηση απο τον φίλο , μάταια όμως η αναμονή.

το παρόν τοπικ θα καθαριστεί εντός ολίγου.
το μέλος vlakentios θα μας ξανακάνει την τιμή να τρολαρει το 2017.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 09 2014, 22:32

e-chounta... Suspect 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 09 2014, 22:49

stam έγραψε:
e-chounta... Suspect 

 Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 482447 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geokim



Τόπος : XANIA
Registration date : 25/06/2014

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 10 2014, 16:10

Και μιας και ξεκίνησα εδώ . αν Μέι ενα αφτερμαρκετ φίλτρο όπως το pipercross που διαβάζω εδώ θα αυξηθεί η κατανάλωση; και αν ναι θα είναι αισθητό ?
Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theodoros069

theodoros069

Ηλικία : 54
Τόπος : Ιωάννινα
Registration date : 22/05/2013

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 11 2014, 23:36

geokim έγραψε:
Και μιας και ξεκίνησα εδώ . αν Μέι ενα αφτερμαρκετ φίλτρο όπως το pipercross που διαβάζω εδώ θα αυξηθεί η κατανάλωση; και αν ναι θα είναι αισθητό ?
Ευχαριστω

Συνηθως οταν αυξανετε η καταναλωση απο διαφορες επεμβασεις δεν ειναι παραπανω απο 1-1,5 λιτρο τα 100 χιλ.αλλα βεβαια αυτο εχει να κανει με τον τροπο οδηγησης και χρησης της μηχανης.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geokim



Τόπος : XANIA
Registration date : 25/06/2014

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 12 2014, 14:22

Ωχ εγώ περίμενα γύρω στο +0,5 .. Θα κάνω μια μέτρηση κατανάλωσης να δω που βρισκόμαστε και βλέπουμε. Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bananas1990

bananas1990

Ηλικία : 33
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 29/12/2013

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 12 2014, 14:25

Εγω παντως εκει που πριν εκαιγα, γυρω στα 4,9-5,2 τωρα με φιλτρο- ολοσωμη- yoshibox ειμαι μαξ μεχρι 5,7

 Wink 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geokim



Τόπος : XANIA
Registration date : 25/06/2014

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 13 2014, 14:07

Αυτή η διαφορά μάλιστα! Συμφέρει  Smile . Σήμερα μέτρησα την κατανάλωση, απο γέμισμα σε γέμισμα με χαλαρή οδήγηση έως 5000 στροφές, 20% μέσα στην πόλη το άφησα μέχρι να δώ πρώτη φορά να αναβοσμήσει η τελευταία μπάρα του δείκτη βενζίνης ( που το έκανε όταν την έβαλα μπροστά και μετά σταμάτησε οπότε βιάστηκα). Ε πήγα γέμισα και το έπαθα το εγκεφαλικό ... 397 χμ και γέμισε με 15.47 λίτρα!!! 3.90 η κατανάλωση, μιλάμε θα έπιανε 500 χιλιόμετρα με αυτούς του ρυθμούς λολ.. πανευτυχής  Laughing 

Πάω για φίλτρο λογικά..και κάτι άλλο να ρωτήσω για τα φίλτρα, παίζει να μειώνουν τον χρόνο ζωής του κινητήρα ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimkopa
Member
Member
jimkopa

Τόπος : Πτολεμαίδα
Registration date : 06/05/2013

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 13 2014, 14:14

geokim έγραψε:
Αυτή η διαφορά μάλιστα! Συμφέρει  Smile . Σήμερα μέτρησα την κατανάλωση, απο γέμισμα σε γέμισμα με χαλαρή οδήγηση έως 5000 στροφές, 20% μέσα στην πόλη το άφησα μέχρι να δώ πρώτη φορά να αναβοσμήσει η τελευταία μπάρα του δείκτη βενζίνης ( που το έκανε όταν την έβαλα μπροστά και μετά σταμάτησε οπότε βιάστηκα). Ε πήγα γέμισα και το έπαθα το εγκεφαλικό ... 397 χμ και γέμισε με 15.47 λίτρα!!! 3.90 η κατανάλωση, μιλάμε θα έπιανε 500 χιλιόμετρα με αυτούς του ρυθμούς λολ.. πανευτυχής  Laughing 

Πάω για φίλτρο λογικά..και κάτι άλλο να ρωτήσω για τα φίλτρα, παίζει να μειώνουν τον χρόνο ζωής του κινητήρα ;


μην υπερβαλουμε ...καπου εκανες λαθος στα χλμ ή στα λιτρα  bounce με καμια δεν καιει τοσο

η μπαρα η τελευταια αναβοσβηνει στα 17,5+ λιτρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geokim



Τόπος : XANIA
Registration date : 25/06/2014

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 13 2014, 14:44

μα δεν έκανα πουθενά λάθος, ίσως να έπεσα και σε καλή βενζινα. shell 95άρα, λάστιχα trailwing racetech εξάτμιση. Ίσως το παλικάρι που το είχε πριν να έχει κάνει καμιά ρύθμιση τρελή όταν έβαλε την εξάτμιση. Λάθος είμαι σίγουρος οτι δεν έκανα γιατι είχα transalp και είχα πάθει εμμονή με την κατανάλωση. Το μόνο που σκέφτομαι είναι οτι ίσως έπρεπε να πω στο βενζινά όταν η βενζίνη έφτασε στην στώμιο να περιμέναμε λίγο να πιει το μηχανακί και ίσως να έπαιρνε και άλλη , αλλά πάλι πόσο παραπάνω 0,5 λ ?
έχω συγκινηθεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimkopa
Member
Member
jimkopa

Τόπος : Πτολεμαίδα
Registration date : 06/05/2013

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 13 2014, 14:50

ναι αν εκανε καμια ρυθμιση και βγαζει τωρα 50 αλογα μπορει να καιει τοσο

Τεσπα μακαρι να καιει τοσο μην χαλαμε το Thread  με of topic 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostis-k4

kostis-k4

Ηλικία : 55
Τόπος : Αθήνα-Κόρινθος
Registration date : 28/02/2015

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απονέμοντας εύσημα...   Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ Μαρ 02 2015, 16:52

Γειά χαρά φίλοι Vstromάδες...μετά από αρκετή σκέψη πήγα κι εγώ το stromaτάκι μου για εξάτμιση σήμερα. Η επιλογή μου μετά από ώρες διάβασμα ήταν ο Παπαγιάννης και η Racetech (μόνο τελικό ήθελα) για το Κ4 μου.
Επειδή συνήθως θυμόμαστε να γράψουμε όταν έχουμε παράπονο είπα να γράψω για να αποδώσω τα του Καίσαρος τω Καίσαρι και εξηγούμαι....
1. άψογη συμπεριφορά επιχειρηματία προς πελάτη
2. ετοιμοπαράδοτη πληθώρα επιλογών εξατμίσεων
3. ποιότητα κατασκευής υψηλού επιπέδου (τουλάχιστον σε ότι αφορά υλικά που φαίνονται)
4. υποδειγματική τοποθέτηση με προσοχή στα βίδωσε/ξεβίδωσε αξεσουάρ της μηχανής που πρέπει να φύγουν από τη μέση, state of the art κολλήσεις από τον Πέτρο, κούμπωμα του τελικού σαν ΟΕΜ και ειδικά στο Κ4 και σε όσα δεν χρειάζεται να κοπεί άσχημα το τελικό (νομίζω μέχρι τα Κ6) μου έφτιαξε και στο μαμά έτοιμη υποδοχή ώστε όποτε θέλω να μπορώ να κάνω τράμπα τα τελικά σε φάση plug and play!!!!!
5. τελευταίο και εξίσου σημαντικό....πολύ καλή τιμή...ο άνθρωπος δεν σφάζει (το είχα διαβάσει και τώρα το υπογράφω κι εγώ)
Το μόνο που εγώ μπορώ να δω σαν αρνητικό είναι ότι το τελικό κάνει λίγο παραπάνω θόρυβο από τα γούστα μου (θέμα καθαρά υποκειμενικό)και πιστεύω ότι θα με κουράζει σε ταξίδια. Και σε αυτό όμως ο Πέτρος έχει τη λύση βάζοντας σιγαστήρα στο τελικό με το αρνητικό του ότι ο σιγαστήρας άμα μπεί δεν ξαναβγαίνει.
Μακάρι όλοι οι ασχολούμενοι με το χώρο των μηχανοκίνητων (auto και moto) στις επισκευές/βελτιώσεις να αποκτήσουν κάποια στιγμή τέτοιο επίπεδο υπηρεσιών.
Κύριοι μόλις αποκτήσατε έναν ακόμη διαφημιστή της δουλιάς σας.....εύγε!!!!!!!
goood   geiamas   geiamas
Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 20a3tdc
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimkopa
Member
Member
jimkopa

Τόπος : Πτολεμαίδα
Registration date : 06/05/2013

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ Μαρ 02 2015, 20:46

Με γειααα...... τιμουλα θα μας πεις ? cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GiorgosDL650

GiorgosDL650

Ηλικία : 39
Τόπος : Σεπόλια
Registration date : 23/09/2014

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ Μαρ 02 2015, 21:04

kostis-k4 έγραψε:
Γειά χαρά φίλοι Vstromάδες...μετά από αρκετή σκέψη πήγα κι εγώ το stromaτάκι μου για εξάτμιση σήμερα. Η επιλογή μου μετά από ώρες διάβασμα ήταν ο Παπαγιάννης και η Racetech (μόνο τελικό ήθελα) για το Κ4 μου.
Επειδή συνήθως θυμόμαστε να γράψουμε όταν έχουμε παράπονο είπα να γράψω για να αποδώσω τα του Καίσαρος τω Καίσαρι και εξηγούμαι....
1. άψογη συμπεριφορά επιχειρηματία προς πελάτη
2. ετοιμοπαράδοτη πληθώρα επιλογών εξατμίσεων
3. ποιότητα κατασκευής υψηλού επιπέδου (τουλάχιστον σε ότι αφορά υλικά που φαίνονται)
4. υποδειγματική τοποθέτηση με προσοχή στα βίδωσε/ξεβίδωσε αξεσουάρ της μηχανής που πρέπει να φύγουν από τη μέση, state of the art κολλήσεις από τον Πέτρο, κούμπωμα του τελικού σαν ΟΕΜ και ειδικά στο Κ4 και σε όσα δεν χρειάζεται να κοπεί άσχημα το τελικό (νομίζω μέχρι τα Κ6) μου έφτιαξε και στο μαμά έτοιμη υποδοχή ώστε όποτε θέλω να μπορώ να κάνω τράμπα τα τελικά σε φάση plug and play!!!!!
5. τελευταίο και εξίσου σημαντικό....πολύ καλή τιμή...ο άνθρωπος δεν σφάζει (το είχα διαβάσει και τώρα το υπογράφω κι εγώ)
Το μόνο που εγώ μπορώ να δω σαν αρνητικό είναι ότι το τελικό κάνει λίγο παραπάνω θόρυβο από τα γούστα μου (θέμα καθαρά υποκειμενικό)και πιστεύω ότι θα με κουράζει σε ταξίδια. Και σε αυτό όμως ο Πέτρος έχει τη λύση βάζοντας σιγαστήρα στο τελικό με το αρνητικό του ότι ο σιγαστήρας άμα μπεί δεν ξαναβγαίνει.
Μακάρι όλοι οι ασχολούμενοι με το χώρο των μηχανοκίνητων (auto και moto) στις επισκευές/βελτιώσεις να αποκτήσουν κάποια στιγμή τέτοιο επίπεδο υπηρεσιών.
Κύριοι μόλις αποκτήσατε έναν ακόμη διαφημιστή της δουλιάς σας.....εύγε!!!!!!!
goood   geiamas   geiamas
Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 20a3tdc


Τα προσυπογράφω όλα μια και έβαλα κι εγώ πολύ πρόσφατα το τελικό τους. Μια ερώτηση μόνο. Γιατί δεν έβαλαν και σ' εμένα αυτό το γαμάτο ασπρόμαυρο διακριτικό της μάρκας; pale pale pale
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 12 από 14Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Εξατμίσεις-
Μετάβαση σε: